Rwa kulszowa

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Rwa kulszowa

Post autor: forumowicz »

Dziękuję :kwiat:

Rezonans zrobiony świeżutki , czeka na interpretację :|
Devoxxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 sie 2019 03:18

Re: Rwa kulszowa

Post autor: Devoxxx »

Ja sie lecze na rwe kulszową od 7 miesiecy procz oczywiscie rwy dochodzą inne problemy z kregosłupem dyskopatia bole grzebietu mam procz tego jeszcze przesuniete krązki miedzy kregowe w tym dretwien konczyn gornych czasem nawet wykrzywanie palcow...ogolnie sie pogarsza bo bylo juz fajnie a teraz procz bolu towarzyszczego przy rwie kulszowej to mi sie rozeszlo na dwie nogi czego nigdy nie mialem.Oczywiscie biore leki,chodzilem na rechabilitacje tylko ze tez w pewnym momenice tak sie pogorszylo ze dla mojego dobra doradzili mi a bym sobie odpoczal lepiej.teraz ogolnie nie widze sensu brania lekow bo nie dosc ze one psuja zoładek to do tego srednio pomagają nie wiem co bd dalej ale juz watpie abym odzyskal sprawnosc ktorą mialem np 8 miesiecy temu...a mam dopiero 29 lat a moze aż :(
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rwa kulszowa

Post autor: ula509 »

Drętwienie kończyn górnych, wykrzywianie palców u rąk sugeruje też znaczne zmiany w obrębie kręgosłupa szyjnego. Zrób jak najszybciej rezonans, a lekarza poproś o zastrzyki na aktualną rwę jeśli sam na to nie wpadł. Te zastrzyki z witaminami i środkami przeciwbólowymi są na ogół skuteczne. Rwa to kapryśne paskudztwo, raz mija po 3 dniach, a raz trzyma się ludzi jak pijany płota (zażartuję na poprawę nastroju).
forumowicz

Re: Rwa kulszowa

Post autor: forumowicz »

Jak po 3 dniach mija to raczej nie rwa ,za pierwszym razem trzymała mnie pół roku z różnym natężeniem , a teraz nie było nawet szans aby ulżyć po trzech tygodniach skalpel i żałuję tych tygodni ponieważ zostawiła po sobie pamiątkę :)
ODPOWIEDZ