Problemy z niskim libido

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
besos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 18 sty 2017 13:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Problemy z niskim libido

Post autor: besos »

Z czego może wynikać zbyt niskie libido? Niskie libido objawiające się przede wszystkim problemami erekcyjnymi. Jestem w wieku przed 50tką. Będę wdzięczny za merytoryczną dyskusję.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: woytek »

Stres,zmęczenie,nikotyna,alkohol :!:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: Sloneczko »

Nieudany związek, problemy w pracy :?
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: AgaC »

- zaburzenia hormonalne ( zbyt niski poziom testosteronu albo za wysoki poziom prolaktyny)
- kłopoty kardiologiczne
- nadciśnienie
- cukrzyca
- stres!!!
- niewłaściwa partnerka
- brak aktywności fizycznej
Awatar użytkownika
gracha
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 21 gru 2011 18:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: gracha »

Zdaniem prof. Kathleen Blindt Segraves z Uniwersytetu w Cleveland, największym wrogiem libido jest niedobór snu, czyli sypianie poniżej 8 godzin na dobę. W przypadku kłopotów z zasypianiem nie należy sięgać po środki nasenne, takie jak chociażby melatonina - według najnowszych doniesień jej długotrwałe stosowanie może wręcz doprowadzić do zaniku libido. Na pewno wpływ ma to o czym wspomnieli przedmówcy: zaburzenia hormonalne (andropauza), nuda i rutyna, używki, problemy życiowe, stres
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: GIENIA »

besos pisze:Z czego może wynikać zbyt niskie libido? Niskie libido objawiające się przede wszystkim problemami erekcyjnymi. Jestem w wieku przed 50tką. Będę wdzięczny za merytoryczną dyskusję.
Ani praktycznie nie doświadczyłam , ani teoretycznie nie jestem obeznana ;) .. aleeee , to pytanie to nie z powodu marazmu forumowego :?: :roll:
Niewazne ... podyskutowac o wszystkim warto :D
artbst
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 lis 2016 14:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: artbst »

A może warto byłoby spróbować środków z L argininą?
besos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 18 sty 2017 13:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: besos »

Partnerka jest. Nie chcę absolutnie jej zmieniac. Braku atrakcyjności nie można jej zdecydowanie zarzucić i dlatego też sytuacja może być dla mnie problematyczna ponieważ ona może myślę,że mi się nie podoba. A to nie jest tak. Stres w robocie jest. CHociaż z drugiej strony mam taką prace,ze jest to jej nieodłaczna część. W przeszłósci również miewałem stresujące sytuacje w robocie ale wszystko było ok. Tak iwec nie wiem czy jest to akurat ten wpływ. Badnaia idę sobie zrobić jutro. Konkretnie ogólne krwi plus jeszcze testosteron. Co do środków z l argininą to próbowałem . Konretne olimp labs ale nie jestem zadowolony z działania.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: Leon43 »

przyczyn może być kilka, tak jak wyżej napisano. Jednym z najlepszych sposobów, aby zwiększyć libido u mężczyzn są ćwiczenia fizyczne
odpowiadające za układ krążenia. Szczególnie przydatne są ćwiczenia, które zwiększają tempo bicia serca oraz poziom testosteronu. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze, siłownia sprawiają, że nie tylko zwiększa się libido ale poprawia samopoczucie. Na pewno ruch na świeżym powietrzu, fajny film, fajna muzyka...i klimat do seksu. czasem warto wyskoczyć gdzieś razem, nawet na 1 dzień. :kwiat: fajna muzyka, wino (może być nalewka). Czasem wystarczy absencja od seksu.
artbst
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 lis 2016 14:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Problemy z niskim libido

Post autor: artbst »

Na mnie równiez olimp nie dzialal.Mocno go reklamuja ale tak naprawde jak przyjdzize co do czego to mozesz kupić tabletki mniej reklamowane , z o wiele korzystniejszym składem oraz w lepszej cenie. Piszę tutaj chociażby o tabletkach eromen. Nie wiem czy probowaleś. Mają więcej l argininy niż olimp i dodatkowo są wzbogacone innymi składnikami, które naturalnie mogą podwyższać libido ( typu żeń szeń). Zamiennik to jeszcze ewentualnie man tabs. Przestrzegam również przed rzucaniem się od razu na viagre. MOże byc to złe dla zdrowia...
ODPOWIEDZ