Niedobór wit. D

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Niedobór wit. D

Post autor: forumowicz »

Słoneczko zauważ że teraz co drugi suplement to OTC więc nie do końca lek jest ok, masowo się zmienia na lek oby tylko zarobić, teraz leczenie to jest sztuką! Co do pogody, idzie wiosna
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niedobór wit. D

Post autor: Sloneczko »

Max dlatego trzeba wszystko kupować na receptę ;)
forumowicz

Re: Niedobór wit. D

Post autor: forumowicz »

Nie ma sprawy wypisz mi witaminy B12 i k2 recepte, buziaki
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Niedobór wit. D

Post autor: olka44 »

Sorry..wrócę jeszcze do tematu o niedoborach witamin.Tak jak wszyscy już wiemy Vit K, D i wapń to trójkąt zdrowych kości.
Wiesia z Sanatorium miłości powiedziała,że kuchnia, łazienka i sypialnia to trójkąt śmierci.Coś jednak jest w tych trójkątach.. :lol:
Miałam pisać o pogodzie, ale to już ostatni post..
Codziennie w TV, w internecie pojawiają się reklamy , jesteśmy bombardowani o suplementach, lekach OTC. I gdyby nie tak intensywny marketing farmaceutyczny, nigdy byśmy nie wiedzieli i nie sprawdzili,że mamy jakiś niedobór.Z drugiej strony świadomość,że można poprawić swoje zdrowie.
To dobrze,że chcemy dbać o siebie.Bo życie to są chwile..jak śpiewał Zenek( dziś była premiera filmu).Na pewno zdajemy sobie sprawę,że w dzisiejszych czasach, gdzie na każdym kroku mamy żywność przetworzoną,nasz organizm będzie miał niedobory witamin, takie są negatywne skutki cywilizacji.Dlatego też pomagamy sobie suplementacją, ale róbmy to rozsądnie, nie pierwszy lepszy produkt reklamowy,tylko po konsultacji z lekarzem.
Pozdrawiam...Dobrej nocy.. ;)
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Niedobór wit. D

Post autor: Esterka »

olka44 pisze: 10 lut 2020 22:33 Sorry..wrócę jeszcze do tematu o niedoborach witamin.Tak jak wszyscy już wiemy Vit K, D i wapń to trójkąt zdrowych kości.
Wiesia z Sanatorium miłości powiedziała,że kuchnia, łazienka i sypialnia to trójkąt śmierci.Coś jednak jest w tych trójkątach.. :lol:
Miałam pisać o pogodzie, ale to już ostatni post..
Codziennie w TV, w internecie pojawiają się reklamy , jesteśmy bombardowani o suplementach, lekach OTC. I gdyby nie tak intensywny marketing farmaceutyczny, nigdy byśmy nie wiedzieli i nie sprawdzili,że mamy jakiś niedobór.Z drugiej strony świadomość,że można poprawić swoje zdrowie.
To dobrze,że chcemy dbać o siebie.Bo życie to są chwile..jak śpiewał Zenek( dziś była premiera filmu).Na pewno zdajemy sobie sprawę,że w dzisiejszych czasach, gdzie na każdym kroku mamy żywność przetworzoną,nasz organizm będzie miał niedobory witamin, takie są negatywne skutki cywilizacji.Dlatego też pomagamy sobie suplementacją, ale róbmy to rozsądnie, nie pierwszy lepszy produkt reklamowy,tylko po konsultacji z lekarzem.
Pozdrawiam...Dobrej nocy.. ;)
Świetny trójkąt domowy ,chociaż Wiesia nie mogłaby mnie niczym zauroczyć :?
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Niedobór wit. D

Post autor: forumowicz »

Witam.Jak tam mili Państwo u Was z wynikami D3? Przyszła jesień słonka mniej,trzeba sięgnąć po jakieś wynalazki.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Niedobór wit. D

Post autor: rybka »

Max, tran w kapsułkach łykam :)
Awatar użytkownika
ewaryz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 79
Na forum od: 10 mar 2019 11:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Niedobór wit. D

Post autor: ewaryz »

Ja w tym roku zakupiłam ADEK w kropelkach.I już za chwilę razem z obiadem będę spożywała :P
ODPOWIEDZ