Nadnercze.

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nadnercze.

Post autor: Fionka »

Witam a czy sprawdzałaś jaki jest koszt takiego badania albo postaraj się o skierowanie do szpitala na diagnostykę .To taka moja rada.Jeszcze jedno na forum nie stosujemy formy per Pan, Pani , tylko zwracamy się per Ty , ot taka forumowa rodzina Więc bardzo proszę ot po prostu Ela , wieśniaczka Fionka do wyboru :lol: ale nie Pani ;) Pozdrawiam Małgosiu . Radzę powalczyć o wcześniejszą diagnostykę i np. skierowanie na oddział endokrynologi.
Awatar użytkownika
fnMALGOSIA
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 24 kwie 2017 15:36

Re: Nadnercze.

Post autor: fnMALGOSIA »

wiesniaczkaela pisze:Witam a czy sprawdzałaś jaki jest koszt takiego badania albo postaraj się o skierowanie do szpitala na diagnostykę .To taka moja rada.Jeszcze jedno na forum nie stosujemy formy per Pan, Pani , tylko zwracamy się per Ty , ot taka forumowa rodzina Więc bardzo proszę ot po prostu Ela , wieśniaczka Fionka do wyboru :lol: ale nie Pani ;) Pozdrawiam Małgosiu . Radzę powalczyć o wcześniejszą diagnostykę i np. skierowanie na oddział endokrynologi.
Ela dzięki za poradę ....na razie mam inne zmartwienia i nie myślę o sobie...ale dziękuje za troskę...pozdrawiam
ODPOWIEDZ