Lekarstwa a suplementy diety

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: forumowicz »

Dziękuje Zbigniew :), ale ja mimo wszystko nie zgadzam się do końca z Twoimi poglądami. Owszem zdarzają się jak w każdej rodzinie "czarne owce" wśród lekarzy, lecz nie upoważnia nas to do wrzucania wszystkim Medyków do jednego tygla.Moja poprzednia wypowiedź chciała pokazać mój osobisty pogląd na zagadnienie suplementów diety (w które nie bardzo wierzę). Nie możemy leczyć się sami - bo nie posiadamy odpowiedniej wiedzy(oczywiście z pominięciem osób wykształconych w tym kierunku) i może się to dla nas po prostu źle skończyć. Aromaterapia, medycyna alternatywna,światłolecznictwo, ziołolecznictwo nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie może być wsparciem dla leczenia typowo medycznego.Chodzi tylko o to aby podchodzić do wszystkiego z "pewną dozą nieśmiałości" i nie łykać wszystkich kruczków reklamowych jak przysłowiowy pelikan.
Skalpela chirurga nie zastąpi żadne choćby najlepsze ziółko, ale np. tabletkę z witaminą "C" szklanka soku z grapejfruta - jak najbardziej i to było sedno mojej wypowiedzi :).Pozdrowionka :)
Renulka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 29 wrz 2020 20:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Renulka »

Zbigniew pisze...
Max, na konkretny opis roli magnezu w naszym organizmie to trafiłem na forum Kod Czasu, on mnie zainspirował do spróbowania dokonania niemozliwego, udalo się, ale artykuł był chyba zbyt dobry i komuś przeszkadzał, został zdjety. Mam go na dysku i wyślę każdemu zainteresowanemu na priv lub pocztę jeśli ktoś mi ją poda.

Bardzo proszę o ten artykuł, niezmiernie zainteresował mnie poruszony przez Ciebie temat.
Pozdrawiam Renata
[]
Ostatnio zmieniony 21 lis 2021 10:16 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
czarnatom
Posty: 2
Na forum od: 02 lis 2023 18:40

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: czarnatom »

Mam zzsk i chciałbym spróbować z tym chlorkiem magnezu panie Zbigniew ie mogę poprosić o szczegóły jak to zrobić dawki itp
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Kleinehexe »

Czarnatom, Zbyszek tu raczej rzadko zagląda. Na priv wysłałam Ci link do grupy zajmującej się ZZSK na FB, której administratorem jest Zbyszek. Tam pytaj. Nie wiem tylko czy już możesz wiadomości prywatne odbierać.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Felice »

Ostatnio rzadko zagłada.
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: ZbigniewMax »

polecam:https://www.youtube.com/watch?v=uQFXgH_cx08
jak skasują link to wpiszcie w youtube:Rosyjski chirurg pokazuje kilka prostych ćwiczeń dzięki którym można uniknąć operacji kręgosłupa!
i drugie ćwiczenia:https://www.youtube.com/watch?v=xzuES3qBQZs
Jak pozbyć się przepukliny międzykręgowej kręgosłupa szyjnego.
Piotrek1994
Posty: 1
Na forum od: 24 mar 2024 17:54
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Piotrek1994 »

Kleinehexe Czy jest możliwość aby i mi podesłać link do grupy zzsk gdzie Pan Zbigniew jest administratorem?

Renulka bardzo proszę o podesłanie tego artykułu na priv. Z góry dziękuję
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Lekarstwa a suplementy diety

Post autor: Kleinehexe »

Piotrek 1994, wysłałam Ci na priv ten link, bo tutaj linki do FB są usuwane.
ODPOWIEDZ