Plastyka powiek.

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Plastyka powiek.

Post autor: forumowicz »

kmz :kwiat: Dużo zdrówka życzę :kwiat:
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: MegiMar »

Kmz, ode mnie też dużo zdrówka👍Proszę napisz, jak przebiega rekonwalescencja i co z drugim oczkiem, czy widzisz różnicę między jednym a drugim po zabiegu, czy też drugie kwalifikuje się do zabiegu w innym terminie, pozdrawiam 🙂🌞
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Właśnie jesteśmy po zabiegu... Trwał prawie 2 godziny (dwie powieki)... w znieczuleniu miejscowym.. Na efekt ostateczny trzeba będzie poczekać... narazie zaczęły boleć i nabierać kolorów...Kmz... mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze.. :kwiat:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Maryann: U mnie dzisiaj oko bardziej spuchnięte jak wczoraj ale już nie boli i coraz lepiej mi patrzeć tym okiem. Piszesz że Twojej mamie zrobili dwie powieki to wypada tylko współczuć jak ona sobie radzi bo ja na jedno oko miałam i nie mogłam patrzeć bo się sklejało. Ale jest i plus tego zabiegu bo już ma z głowy, a ja nie wiem czy mi zrobią drugie oko . Życzę Twojej Mamie szybkiego powrotu do zdrowia :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Chciała koniecznie obydwa naraz... z jednej strony się nie dziwię ... ma już z głowy..Pani doktor mówiła że najdłużej i najwięcej roboty było z tą powieką po chorobie... tą drugą ciachnęła raz dwa... Dziękuję w imieniu mamy za życzenia... mówiłam jej o Tobie... ona też Ci życzy szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawia Cię serdecznie... :D
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Widzę że Twoja P. Doktor jest uprzejmiejsza i mogłyście się dogadać, ja mam trudniej bo mój lekarz nie jest rozmowny a raczej zarozumiały. Zapytałam czy będzie robić dolną powiekę to on powiedział że na NFZ nie robi dolnych powiek bo one nie zasłaniają widzenia a czy zrobi mi drugie oko to nie wiem czy on zechce i czy ja będę chciała, zobaczę jakie będą efekty tego zabiegu to wtedy pomyślę co dalej :kwiat: Dziękuje wszystkim za życzenia powrotu zdrowia :kwiat:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Maryaan: Chcę się pochwalić że najgorsze poza mną, najgorszy był trzeci dzień bo oko było najbardziej opuchnięte a teraz codziennie jak rano wstaję to widzę poprawę, mniej opuchlizny i niewielkie zaczerwienienie. Jutro idę na zdjęcie szwów. Napisz jak mama znosi ten zabieg? :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Dziękuję kmz że napisałas :kwiat: i super że już Ci lepiej.. :D ... mamie zdaję relację z Twoich wpisów na forum :D .. strasznie jest niecierpliwa :roll: :D już by chciała żeby zniknęły kolorki i opuchlizna... Dzisiaj trzeci dzień po zabiegu i widać że już bledną zasinienia ale opuchlizna pod oczami jeszcze się utrzymuje.. Zdjęcie szwów ma mieć 5 czerwca..
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Maryan, dzisiaj miałam zdjęcie szwów nic nie bolało, opuchlizna coraz mniejsza a zaczerwienienie nie robi się sine tylko żółte, oko już się nie skleja i coraz lepiej mogę patrzeć tym okiem. Do sanatorium jadę w niedzielę 03.06 do Horyńca do CRR KRUS / prywatnie/ :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Super pobytu Ci życzę kmz :kwiat: :kwiat: super towarzystwa i super zabiegów :kwiat: .. Ja właśnie jestem w Polanicy... Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ