Plastyka powiek.

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: MegiMar »

bozenka1309 pisze: 13 mar 2018 16:19 Mieszkam w Szczecinie ,zabieg robiłam w klinice Medimel.
Bożenko, bardzo mnie interesuje Twoja opinia o klinice Medimal w Szczecinie, ja póki co mieszkam w lubelskiem, ale niebawem przeprowadzam się do Szczecina 🙂 i mam zamiar wykonać plastykę powiek górnych i dolnych. Byłam na ich stronie, oglądałam cennik, trochę poraża 🤔 czy orientujesz się, czy robią też zabiegi w ramach NFZ❓ Dziękuję
bozenka1309
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 12 sie 2016 15:42
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Plastyka powiek.

Post autor: bozenka1309 »

Dzień dobry,w klinice Medimel robiłam górne powieki,jest to prywatna klinika i wykonuje różnorakie zabiegi,tylko odpłatnie.Jezeli chodzi o ceny,są porównywalne z innymi klinikami w naszym regionie.Bardzo jestem zadowolona z przebiegu zabiegu i efektu, po.Mozna taki zabieg zrobić w ramach NFZ, mnie zależało na czasie, komforcie i co ważne, zależało mi by zrobić obie powieki jednoczesnie (miałam sporą różnice miedzi powiekami,nie symetrycznie mi opadly),więc szukałam fachowca ,w tej materii. Dr.Kasia Clark Ostrowska,spełniła moje oczekiwania.Gdybys miała pytania,służę pomocą.
forumowicz

Re: Plastyka powiek.

Post autor: forumowicz »

Plastyka powiek to zabieg kosmetyczny a zasinienia wokół patrzydełek szybko znikną :D Pozdrawiam
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: MegiMar »

bozenka1309 pisze: 06 maja 2018 10:41 Dzień dobry,w klinice Medimel robiłam górne powieki,jest to prywatna klinika i wykonuje różnorakie zabiegi,tylko odpłatnie.Jezeli chodzi o ceny,są porównywalne z innymi klinikami w naszym regionie.Bardzo jestem zadowolona z przebiegu zabiegu i efektu, po.Mozna taki zabieg zrobić w ramach NFZ, mnie zależało na czasie, komforcie i co ważne, zależało mi by zrobić obie powieki jednoczesnie (miałam sporą różnice miedzi powiekami,nie symetrycznie mi opadly),więc szukałam fachowca ,w tej materii. Dr.Kasia Clark Ostrowska,spełniła moje oczekiwania.Gdybys miała pytania,służę pomocą.
Dziękuję bardzo za info, a czy się orientujesz jak można się zakwalifikować z NFZ? I czy wyłącznie po jakichś urazach, bądź porażeniu nerwu twarzowego? U mnie to w zasadzie w celach kosmetycznych, nie stanowi zatem wskazań medycznych,czyli, jak sądzę skazana jestem na klinikę prywatną, dobrze wiedzieć, że polecasz i że doktor się sprawdziła w swoim rzemiośle, czytałam opinie na ich stronie, same pozytywy bez powikłań, ale taka prywatna opinia jest zdecydowanie cenniejsza, pozdrawiam miło i tęsknię za Szczecinem bardzo, ale mam nadzieję, że już niedługo i na stałe, Meg
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: MegiMar »

peonia1959 pisze: 06 maja 2018 10:45 Plastyka powiek to zabieg kosmetyczny a zasinienia wokół patrzydełek szybko znikną :D Pozdrawiam
Dziękuję za wiadomość, chętnie bym się poddała takiemu kosmetycznemu zabiegowi, ale jak zrobiç, by to było z NFZ ‼️
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

MegiMar..okulista powinien pomóc.. moja mama ma jedno oko po porażeniu nerwu.. a drugie trzeba było w inny sposób uzasadnić...
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: MegiMar »

Ale przynajmniej do jednego miała uzasadnioną podstawę medyczną, w NFZ takie kosmetyczne niuanse traktują jak wybryki natury, chciałam się pozbyć brodawczaka i miałam wskazanie od onkologa, zaznaczam rozumiejącej sprawę kobiety, do chirurga, a ten mnie ofuknął, nawet miał pretensje, że zawracam czymś takim głowę i odesłał do prywatnego dermatologa... obawiam się, że i w tym przypadku może być podobnie ☹️ W NFZ reagują jak już jest zaawansowana choroba a wtedy najczęściej jest za późno lub zabieg bardziej inwazyjny 😭
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Plastyka powiek.

Post autor: kmz44 »

Witam wszystkich ponownie !! Ja już wczoraj miałam zabieg jednej powieki po porazeniu nerwu twarzowego na NFZ . Zabieg trwał pół godziny wogóle nie czułam bólu ale znieczulenie szybko puscilo i 10 minut po zabiegu zaczęło mnie boleć. Pielęgniarka dała mi tabletkę od bólu, ból ustąpił i do dzisiaj nic mnie już nie boli. Wcoraz miałam założony opatrunek na oko ale dziś już kazali mi zdjąć i smarować maścią antybiotykową. Oko jest spuchnięte i zasiniałe, 28 mają mam się zgłosić na zdjęcie szwów i do kontroli. Życzę tej Pani co ma jutro zabieg aby też nic nie bolało. Czekam na odpowiedź :kwiat:
forumowicz

Re: Plastyka powiek.

Post autor: forumowicz »

Zdrówka życzę Ci , fajnie że podzieliłaś się z nami swoją wiedzą :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Plastyka powiek.

Post autor: Maryann »

Kmz.. :kwiat: cieszę się że już jesteś po zabiegu... ból minie.. i napewno wszystko będzie dobrze...ja jutro jadę z moją mamą. Mam nadzieję że bedzie zadowolona... bo dzisiaj jest nie do wytrzymania...a może nie jechać,, a jak bedzie gorzej..ręce opadają :lol:
ODPOWIEDZ