Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
trishnafile5
Posty: 1
Na forum od: 04 wrz 2020 09:38

Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: trishnafile5 »

Zasadniczo mam powieki podwójne, ale jedna ma mniejszy fałd, więc wygląda jak powieka mono. Chcę przejść operację podwójnej powieki, aby moje powieki były spójne, a nawet dlatego, że za bardzo się zmieniają i naprawdę przeszkadza mi to na zdjęciach.

Zastanawiałam się, czy operacja podwójnej powieki pozwoliłaby uzyskać powiekę stożkową, którą mam w tej chwili (ale trochę wyższą?), Czy podwójną powiekę, którą czasami dostaję (ostatnie zdjęcie?).

Miejsce podało mi, że średni koszt azjatyckiej operacji podwójnych powiek to 3500, w tym wszystkie opłaty szpitalne, ale powiedział mi, że średnia inwestycja w plastykę powiek to 6-12 tysięcy? Czy te procedury różnią się kosztami?

W przyszłym roku zaczynam studia i mam nadzieję, że będę pracował, aby zdobyć potrzebne pieniądze (mam zaoszczędzone pieniądze, a resztę mogę poprosić rodziców, abym mógł im spłacić comiesięczne płatności), ale kiedy powinienem to zrobić procedura? Podczas lata? To nie jest coś, co wywołuje u mnie skrajny niepokój, ale jest to coś, co chciałem poprawić, odkąd byłem młody, ponieważ na zdjęciach wygląda to dziwnie.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: ANDY12345 »

Kolego to nie jest poradnia medyczna , z takimi sprawami udaj się do lekarza, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: ewasz »

Takie sprawy to tylko u lekarza praktykującego w takich zabiegach. Ewentualnie poszukaj w necie osób, które miały takie operacje. Ich opinie powinny Ciebie nakierować.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Tekst jakby nie do końca poprawnie z chińskiego przetłumaczony 🤔. Dziwne...
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: ANDY12345 »

Bo to na wpół reklama, tylko miejsca puste pozostały na nią :lol:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Pytania dotyczące azjatyckiej chirurgii podwójnej powieki

Post autor: moderator »

To zwykły spam. Trudny do zwalczenia bez Waszej pomocy. Blokuję tych ludzi ale rejestrują się na nowe konta i wypisują bzdury. Zazwyczaj pierwszy post jest w miarę normalny, udający człowieka, a w kolejnych wrzucają jakieś teksty reklamowe.
Zgłaszajcie to, a ja ich blokuję.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Zablokowany