Cukrzyca typu II a libido

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
artbst
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 lis 2016 14:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Cukrzyca typu II a libido

Post autor: artbst »

Czy cukrzyca typu II może mieć jakieś wpływ na także na sferę związaną z libido? Na sferę związaną z doznaniami seksualnymi? Pytanie jak najbardziej poważne - chciałem się zapytać, jak to wygląda z waszej perspektywy?
besos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 18 sty 2017 13:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Cukrzyca typu II a libido

Post autor: besos »

Nie podajesz swojego wieku i stażu z cukrzycą. A to jest bardzo istotne. Uzupełnij swoje dane, będzie łatwiej rozmawiać.
U mnie swoje robi także wiek. Gołą pupę zgrabnej niewiasty której wiatr podwiał sukienkę, odbieram jako wrażenie estetyczne, a nie impuls pobudzenia. Cukrzyca dopadła mnie w późnym wieku, więc jej skutki trudno oddzielić od praw natury.
A i druga rzecz. Mężczyźni niezbyt chętnie chcą ujawniać swoje niedomogi w tym zakresie.
Taka to już nasza mentalność, że do grobowej deski chcemy być zawsze na topie. Zawsze mozna sie wspomoc czymś z L argininą. Takie suplementy są na pewno bezpieczniejsze niż suplementy z sildenafilem.
artbst
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 lis 2016 14:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Cukrzyca typu II a libido

Post autor: artbst »

Mam 36 lat. Cukrzycę mam od około 11 lat.
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Cukrzyca typu II a libido

Post autor: jania »

Z moich doswiadzczeń i spostrzeżeń odpowiem Ci tak: znam dziewczynę z cukrzycą typu 1 niemalże od dziecka,wykształconą,super żoną i matką.Obecnie ta osoba ma 46 lat i dalej pracuje,jest zawsze uśmiechnięta - ale już ma bajpasy :!: Znam chłopaka z cukrzycą typu 2,poźniej 1,który mając 50 lat zakręcił mi w głowie no i zaiskrzyło :roll: Tak więc głowa do góry :serce: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

zatańczyć ...

Post autor: jacky6 »


Zatańczyć labada w rytmie libido ..

Coca cola to je ono ...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Cukrzyca typu II a libido

Post autor: jania »

Tańcz głupi,tańcz...
artbst
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 lis 2016 14:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Cukrzyca typu II a libido

Post autor: artbst »

Z środków które stosowałem to []. Działał, ale podnosił mi też ciśnienie. Z innych to np [] - też coś tam działał, ale tani nie jest. Z tego co widzę, to ten cum on też nie należy do najtańszych. Codziennie trzeba go przyjmować? Można gdzieś o nim poczytać w aptekach?
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2020 21:55 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwy
ODPOWIEDZ