KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: forumowicz »

Zmień szefa i doktora.homeopatia wyleczyla mnie po 40 latach zatruwania organizmu przez właśnie takich fachowców jak Twój doktor.Dyskusji nie podejmuje bo nie widze sensu.Zdrowia życzę.
forumowicz

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: forumowicz »

Zamiast powielać slogany sługusów firm farmacji, pomyśl logicznie, jedna kropla trucizny potrafi zabić, to czy jedna kropla jak to nazywają fiolkow nie może uzdrowić? Tak wiara to bardzo ważna sprawa. Pan Bóg leczy a lekarz bierze pieniądze!
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4186
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: Kleinehexe »

Majka, ja też zaczęłam brać vit D, jak stwierdzono u mnie totalny jej niedobór,  a co za tym szło, dziwne infekcje w różnych częściach organizmu.🤢 Na radzenie sobie przez nasz organizm ze stresem, też ma ona ogromny wpływ.
Czekam na Twoje opinie na temat zastosowania karnozyny.😊
forumowicz

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: forumowicz »

Ciekawe jakie dawki doktory polecają D3 przy niedoborze,ja mam poziom 53 i biorę codziennie 6 do 8 tys jednostek,ale każdy ma inny organizm, trzeba badać
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4186
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: Kleinehexe »

Lekarze to pewnie tylko 2 tys do 4 tys, ja w pewnym okresie brałam 10 000 dziennie, ale tak mi zalecił mój zielarz. Jak ostatnio badałam, miałam poziom 58 jednostek. Teraz mam zamiar zbadać po okresie letnim, by sprawdzić poziom, gdy jej nie brałam. Takie sobie eksperymenty prowadzę 😁
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: ANDY12345 »

Mój lekarz jak mi zaleca to na podstawie badań, a po paru miesiącach brania czy leku czy suplementu ponownie badania jaki jest poziom i czy w ogóle działa. Nie ma sensu brać na słowo honoru :roll:
Gość

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: Gość »

Max-R pisze: 02 sie 2021 13:35 Zmień szefa i doktora.homeopatia wyleczyla mnie po 40 latach zatruwania organizmu przez właśnie takich fachowców jak Twój doktor.Dyskusji nie podejmuje bo nie widze sensu.Zdrowia życzę.
Max...standardowo myślisz i piszesz za szybko..zwolnij trochę bo raptus z Ciebie...😁.to był lekarz weterynarii 23 lata temu 🤣 jeden z najlepszych na naszym terenie.. I fakt, żaden ze zwierzaków nie wyzdrowiał po tych specyfikach. Jak jest teraz nie wiem, nie używam, nie zamierzam próbować. Wiem tylko, że większość leków ludzkich i zwierzęcych mae wspólny mianownik.
Co nie znaczy, że mam coś do wiary w specyfiki tego typu. Pomaga...nie opróżnia portfela bierz do woli i tyle. Szkoda podnosić sobie ciśnienie, przecież wiesz, że w każdym najdrobniejszym temacie myślimy totalnie inaczej... życie. 😏
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: Sloneczko »

Oooo matko :o sami lekarze na forum :roll:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: ANDY12345 »

I córko... znachorzy też :P
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4186
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: KARNOZYNA-Eliksir Młodości

Post autor: Kleinehexe »

Każdy orze jak może ;) :D
ODPOWIEDZ