Tarczyca!!

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
zeta 12
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 06 lip 2009 13:29

Tarczyca!!

Post autor: zeta 12 »

Czekam na skierowanie do sanatorium. Jade drugi raz. Lekarz prowadzący we wniosku wskazał jako pierwsze schorzenie tarczycę (poprzednio było ok i skierował mnie na narządy ruchu) Mam krótkie pytanie : jakie zabiegi otrzymuje się na tarczycę? Może ktoś to przeczyta kto również był na tarczycę. Wszelkie wskazówki mile widziane, napiszcie gdzie byliście.

Kasia
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: Tarczyca!!

Post autor: ala »

Witam!!! Ja dostałam skierowanie do szpitala Uzdrowiskowego w Lądku Zdroju "Jubilat" W styczniu miałam operację na tarczycę, choroby pokrewne narządu ruchu.W informacji szpitalnej napisali mi że subtotalne wycięcie tarczycy.Jak złozyłam wniosek wypełniony przez lekarza rodzinnego do NFZ po miesiącu dostałam informację że zakwalifikowano mnie na Leczenie Uzdrowiskowe Sanatoryjne okres czekania do 16 miesięcy.NFZ powiedziano mi że po tej operacji nie ma nadczynności ani niedoczynności i nie ma co leczyć.Złożyłam odwołanie i załączyłam informację z ostatniej wizyty u lekarza endokrynologa USG i wynik badania TSH. Po miesiącu otrzymałam skierowanie poszpitalne do Lądka Zdroju. Jestem bardzo zadowolona.Nadmieniam że była w tym roku w tym sanatorium w kwietniu komercyjnie.Zabiegi miałam w Wojciechu super.Sanatorium Jubilat nie można narzekać, czysto,wyżywienie bardzo dobre.Życzę zdrówka, Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ