Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: syrenka »

Dzięki za słowa pocieszenia ,,,,Czekam na termin ,,powiedzieli że to będzie styczeń ,,,a tu miesiąc się kończy a szpital milczy ,,,już bym chciała być po wszystkim ,,,ale z propozycji skorzystam ,,,jak tylko dostane termin ,,,mam nadzieje że masz rację z tym leżeniem ....tym razem pozdrawiam z Warszawy ,,,B,,,
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: syrenka »

Jestem już po operacji lędżwiowego ,,,Implanty iss ,,,Postawili mnie na nogi na drugi dzień ,,,Nie ma że boli ,,,Ale jak na razie jest dobrze ,,,Zobaczymy jak będzie dalej ...
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: BeciaN66 »

No to super poznanianko,że jesteś już po operacji i tak szybko wstałaś! Zyczę dużo zdrówka i pozdrawiam z Bytomia
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: syrenka »

Witaj! Po operacji posadzili mnie na 2 dzień w sumie po 24 godzinach ,,,To był dzień ,,,jeden z gorszych ale dałam radę na 7 dobę wypisali do domu i kazali leżeć jeszcze przez 2 tygodnie ,,,Zobaczymy jak będzie ,,,przy okazji jak to określił lekarz ;odbarczył mnie z przepuchlin które były w zasięgu wzroku ,,,Ale mam nadzieje że teraz to z górki ,,,Pozdrawiam z zimnego brr Poznania ,,,B,,,
elizabet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 wrz 2012 19:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: elizabet »

Witaj Poznanianko,teraz to już napewno z górki,będzie coraz lepiej,ja leki przecwbólowe przyjmowałam jeszcze przez 3 miesiące po operacji ,teraz najważniejsze to usprawnianie ,najpierw chodzenie ,po 4 tygodniach ćwiczenia ,a po 4 miesiącach intensywna rehabilitacja w sanatorium ,po 5,5 miesiąca powrót do pracy( wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza rehabilitacji) w każdym razie u mnie to tak wyglądało.A teraz raz w roku rehabilitacja w sanatorium i życie bez bólu ,czego i Tobie życzę z całego serca.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: syrenka »

Witaj! Dzięki za słowa otuchy ,,Ale teraz klops wyszłam ze szpitala w czwartek na 7 dobę a dzisiaj przy bliżnie operacyjnej wyszedł mi siniak wielkości jaja kurzego ,,O bólu to nawet nie wspomnę ,,,Było za pięknie ,,A już myślałam że teraz z górki ,,,Mam nadzieje że nic złego się nie dzieje ,,,Pozdrawiam ,,,B,,,
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Operacja kręgosłupa lędzwiowego

Post autor: Selene »

Witaj Poznanianko :)

Moja droga wszystko będzie dobrze :) nie ma innej opcji :!: :!: :!: Głowa do góry, pierś do przodu, uśmiech na twarzy i... składaj wniosek na kurację :!: :!: :!:
Zmiana klimatu i dobra, intensywna kuracja zdziałają cuda :!: :D

Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ