Osteofity

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Witaj Dzi e tam te Twoje sasiadki :lol: ich nie bola kręgosłupy ,to co maja rozbierać na czynniki pierwsze :?: :?: A mając takiego przystojnego sąsiada tez bym nic nie pisnęła o kregosłupie :) Pozdrawiam
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Osteofity

Post autor: dzi »

Śliczna Kruszynko, Twój wdzięk od rana podtrzymuje mnie na duchu i w.....bezsenności :).
Czasem też lubię jak kobiety popiskują ....a ja później wyglądam jak ...z krzyża zdjęty :).
Miłego dnia i niech te osteofity Cię Kruszynko nie uwierają. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Witaj DZi ,ty zawsze wprawiasz mnie w miłe :oops: .Hm nie przesadzaj ,mam 1,58 w kapieluszu ;) jestem jaka jestem,inna już nie będę.Miałam juz od dzisiaj udzielić sobie sobie urlopu trochę od forum ,ale Ty mnie wywołujesz do tablicy i co mam z Tobą zrobić :?: :?: :) Dziękuję miłego wieczoru
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Sorki błąd się wkradł ,ups zmeczenie po ciężkiej pracy f :shock: izycznej
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Te osteofity sa okropne :( :( jaką gimnastyke polecacie?
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Osteofity

Post autor: dzi »

Ogólnie to po prostu dużo ruchu, kijki przy spacerach uruchamiają więcej mięśni jednocześnie odciążając m.in.stawy biodrowe i kolanowe. Tylko systematyczność, upór da efekt. Wskazany dobór gimnastyki w zależności
od umiejscowienia narośli. Ćwiczymy do pierwszego bólu, kolejne ćwiczenia przedłużają ten czas. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

A Dzi dzisiaj zaspał :?: ;)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Osteofity

Post autor: dzi »

Już jestem, w niedzielę nie zawsze pracuję, to dopiero w dzisiejszy poniedziałek mogę podpisać listę
obecności zanim zajmę się bardziej pożyteczniejszymy sprawami. Miłego dnia i tygodnia.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Dzi "piescisz" nas wczesno-rannymi wpisami my kobietki czekamy :) pozdrawiam
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Osteofity

Post autor: dzi »

Nasze schorowane, zmęczone upływem czasu ciała potrzebują już więcej czasu na regenerację.
Tak jak już pisałem, że biorąc przykład ze zwierzątek musimy i rano znależć czas na rozciągnięcie,
na auto masaż. Osteofity będą mniej groźne :). Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ