Osteofity

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
ela66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 16 sty 2012 09:57

Re: Osteofity

Post autor: ela66 »

kruszynko1958.Witam w klubie moja droga właśnie odebrałam rezonans magnetyczny osteofity to wypukliny albo przepukliny na zwkłym prześwietleniu nigdy nie wyjdzie prawidłowy wynik.Ale idę 17 do neurochirurga zobaczymy co powie.Na rehabilitacje chodzę non stop mało skuteczna,ale sie nie poddaję i jeśli będzie konieczna operacja to się poddam,.życzę dużo zdrowia i pogody ducha.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Elu ja własnie jestem ,na etapie ustalania co z tym zrobić ,wiesz jaki to bół :twisted: jade własnie do sanatorium ,ale też to na te "wieszaczki" niewiele da ,Hm sama myśle czy da sie to wyciachać ,ale trzeba uważać operacje kregosłupa to delikatny temat.Pozdrowionka serdeczne,jak najmniej "łaskotania" w kregosłupie. :)
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Osteofity

Post autor: Irena0404 »

Kruszynko witaj. odświeżam ten temat, bo okazuje sie że i ja po dokładnym doczytaniu ostatniego opisu RTG znalazłam je u siebie ;), jako urozmaicenie starych dolegliwosci... :lol: czy znalazłaś jakieś panaceum na nie, oprócz przystojego rehabilitanta,rzecz jasna :lol:
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Witaj Irenko :) :) niestety osteofity są ,masażysta pewien ;) dokonał cudu, po masażach nic mnie nie boli już trzeci miesiąc.Niestety nie wiem co dalej ,z tym prezentem od losu :( :lol:
Chetnie bym sie dowiedziała ,czy operuje się je,chociaż nie jestem taka szybka ,odnosnie operacji,ponieważ kazda niesie ze soba pewne ryzyko.
Może ktos napisze cos z własnego doswiadczenia?
Pozdrtawiam Ciebie serdecznie :)
ODPOWIEDZ