Osteofity

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Osteofity

Post autor: forumowicz »

Czy ktoś ma taki prezent od losu :lol: i co z tym zrobić?
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Osteofity

Post autor: Ela »

:D Musisz wejść w bliskie kontakty z neurochirurgiem i ortopedą :lol:
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Elu :) z ortopedą to juz jestem w takich kontaktach ;) :lol: ale jeszcze następny hm... :lol:
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Osteofity

Post autor: Ela »

No, wiesz..... jak masz jakieś opory co do neurochirurga ,to możesz zacząć od przystojnego fizjoterapeuty :lol: Podobno to na początek pomaga :roll:
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Osteofity

Post autor: agunia3 »

Z mojego doświadczenia ;) wiem, że najlepiej skonsultować się z kilkoma lekarzami danej specjalizacji.
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

Elu Twoje poczucie humoru :lol: pomogło mi ,jakby mniej pobolewał ten kregosupik ;) ok al , najpierw zacznę od siłowni jadę na bieżnię ,chodzę chodzę serio , tak marszowym dobrym krokiem ,tak 1 godzinę ,ponieważ to nie jest mój pierwszy raz 8-) .Natomiast ostatnio "to" zaniedbałam ,ale już to naprawiam.
Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Osteofity

Post autor: forumowicz »

agunia tak zrobię niedługo ,ponieważ mój ;) przystojny ortopeda mówi ,że to nic ,takie nic :shock:
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Osteofity

Post autor: agunia3 »

No jak przystojny to nie dziwię się, że do niego chodzisz :) przynajmniej oko można nacieszyć ;) A tak serio to trochę dziwna diagnoza ''takie nic''... Życzę owocnych poszukiwań dobrego specjalisty - mam nadzieję, że dasz znać jak już będziesz wiedziała coś więcej. Również życzę miłego dnia :)
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Osteofity

Post autor: Ela »

Kruszynka
Cieszę się ,że chociaż dobry humor Cię nie opuszcza :D Jak wróci mój domowy fizjoterapeuta z Lądka Zdroju to podpytam jakie ćwiczenia Ci mogą pomóc ;) Może coś poradzi.A teraz lepszej kondycji życzę :)
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Osteofity

Post autor: iwcia »

Kruszynko! :D
Osteofity, ja też mam to w opisach kręgosłupa.I prawdę mówiąc nie wiem co to jest? Wogóle te wszystkie sformułowania fachowe! Pytalam swojego lekarza rehabilitacji, to pokiwał głową i stwierdził,że jak na ten wiek, mam zbyt duże zmiany w kręgosłupie. Rehabilitacja dwa razy do roku pomaga jak umarłemu kadzidło.Zaczęłam prywatnie ćwiczenia grupowe pod kierunkiem rehabilitanta.(Też przystojny :lol: ). Jedno jest pewne, to już sie nie naprawi.Ale mozna poprawic formę porzez ruch i gimnastykę.Choć myslę ,że spotkanie z neurohirurgiem w przyszłości nas nie ominie. :(
ODPOWIEDZ