Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Post autor: andrzej1955 »

Witam,jak piszą kuracjusze w różne miejsca NFZ-wysyła na choroby neurologiczne-zależnie od tego z jakimi obiektami mają podpisane umowy-musisz sprawdzić z którymi ma podpisaną umowę twój NFZ,ja jestem po udarze z łódzkiego i ostatni mój przydział to Busko,Pozdrawiam-Zdrówka Życzę :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Post autor: Felice »

zależnie od tego z jakimi obiektami mają podpisane umowy-musisz sprawdzić z którymi ma podpisaną umowę twój NFZ
Andrzeju to nie tak,każdy oddział podpisuje umowy z obiektami na swoim terenie.Dla przykładu Mazowiecki z Konstancinem,Łódzki z Uniejowem...
Raczej trzeba powiedzieć jakie obiekty dostaną z rozdzielnika.Nadmienić również trzeba że to się zmienia.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Post autor: andrzej1955 »

Felicjo :kwiat: to dlaczego ja z łódzkiego byłem w Świętokrzyskim w Busku a nie w Uniejowie-wydaje mi się że wszystko to jest w gestii balneologa który rozdziela konkretne obiekty-najlepiej byłoby zapytać u żródła- ale ono jest bardzo nie komunikatywne,ważne żeby trafić na przyjmującego lekarza już na miejscu-który zna się na rzeczy i zleci zabiegi które nam pomogą,a nie zaszkodzą,Pozdrawiam-nieustająco Zdrówka Życząc :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Post autor: Felice »

Andrzeju w drugiej części mojej wypowiedzi masz odpowiedź.
Wojewódzkie oddziały podpisują umowy na swoim terenie,potem jest to wrzucanie do "jednego worka",a potem według jakichś tam im znanych zasad rozdzielane na poszczególne województwa.Dlatego np Łódzkie dysponuje miejscami w rożnych miejscach.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Choroby neurologiczne- gdzie do sanatorium?

Post autor: mart 36 »

Ja z lubelskiego zusu jadę do Iwonicza.
ODPOWIEDZ