Piski i szum w uszach!!!!

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: sztani »

Mam taki problem jak tu opisujecie . Lekarz ktory mnie prowadzi ( Neurolog , kręgosłup ) dał mi skierowanie na rezonans głowy ,mam zrobić USG tętnic szyjnych i skierowanie do Laryngologa aby wykluczyć od tej strony .Mój lekarz jest super specjalistą i mam do niego zaufanie . Jak przyznała nie jest do końca jasne od czego to jest . Jedną z przyczyn są biegnące blisko ucha środkowego żyły do mózgu . Na wysokości ucha środkowego żyły tworzą syfony i najprawdopodobniej slyszę krew która płynie do mózgu . Bardzo mi to przeszkadza ale jakoś z tym żyję . Nadciśnienie , cholesterol to mogą być sprawy które dokładają się do tych objawów . Biore się za wszystkie badania i zobaczymy .Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: forumowicz »

Witaj Sztani :kwiat:
Znany jest mi problem o którym piszesz.Ja tez z nim się zmagałam i wiesz co mi powiedzieli lekarz,lekarze?Proszę pani podejrzewamy kumulację stresu po prostu.
Musi pani odpocząć ,zdystansować się do problemów ,do ludzi .Wyjechać odpocząć .......
Tak zrobiłam Sztani ,wyjechałam raz ,drugi trzeci ,zastosowałam się do rady ,do rad.
Ustąpiły objawy ,pojawił się umiech

Tylko odpoczynek Sztani w gronie najbliższych przyjaciół trzech czterech osób nie wiecej ma sens.
Duży drink, tak duży drink z colą wypity w dziesięć minut ,w ekspresowym tempie i tańce ,dużo tańca ,roztańczenie sali ....najlepszą terapią :D
TĄ DROGĄ ,PONIEWAŻ TAK SKONSTRUOWANE JEST TO FORUM. nowi głosu nie mają w dziale Na każdy temat :shock: :lol: ...........PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ tym wszystkim , szczerym przyjaciołom za maile ,cudowne słowa ,kwiaty , JESTEŚCIE KOCHANI.WRACAM DLA WAS ,dla innych też ponieważ mam duże zasoby empatii ,a słabości jak wszyscy my .
Natomiast mottem ,które dodaje mi siły na co dzień jest złota reguła podana przez mistrza .." To co chcielibyście by wam inni ludzie czynili ,wy też im tak czyńcie.."
Dlatego tak czyniąc jestem ,po raz kolejny tutaj i bardzo się cieszę ,życząc wszystkim ,byśmy się rozumieli ,wybaczali bo jak się te nasze słabości mają do wieczności :?: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: sztani »

Cieszę się ,że przez moje piski w uszach napisałaś myślę Kruszynko,że po trochu i ja do tego się przyczyniłem . Gorąco Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: forumowicz »

Widzisz Sztani czasami piski :lol: też są potrzebne ,żeby coś się działo.Pozdrawiam ,cieplutko :serce:
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: Bunia »

sztani co u ciebie :?: szumy ustąpiły :?:

Ja za pierwszym razem błędnik, ale taki że mnie z domu na noszach wynieśli :( pobyt w szpitalu)

a teraz wodniak błędnika , czyli choroba Meniera, wczoraj byłam w Klinice Otolaryngologi w Bydgoszczy na konsultacji. termin do kliniki 17 marzec 2015 :lol:

piszę o tym swoim przypadku , bo może ktoś z forumowiczów miał badania w Bydgoszczy i podzieli się info.

mniej szumów ;) ,pozdrawiam serdecznie Bunia
forumowicz

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: forumowicz »

Czy słyszeliscie o związku Ketonalu z objawami jak w tytule? dzisiaj wyczytałam :shock:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: Felice »

Kruszynko no niby ulotka podaje tą dolegliwość jak działanie uboczne,ale podaje też jeszcze 30 innych możliwość działań niepożądanych.Racze nie brałaby sobie tego do serca,ale zawsze lepiej poradzić się u kogoś mądrego.Firmy farmaceutyczne są bardzo asekuracyjne,więc piszą wszystko,żebyś ich tylko do sądu podać nie mogła.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: sztani »

Ja nigdy ketanolu nie brałem Kruszynko. i mam co raz silniejsze .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: ewasz »

No to ładnie a ja Ketonal 200 na porządku dziennym brałam. Teraz 100 i rzadziej bo mam jeszcze inne.
To właśnie tak jest, że na jedno pomaga a na inne szkodzi.
forumowicz

Re: Piski i szum w uszach!!!!

Post autor: forumowicz »

Ewasz :) lekarze sami mówili mi ostatnio ,że ketonal należy zażywać sporadycznie nie wolno brać go długo,pewnie wiedzą co jest tam w składzie czego nie piszą nawet.teraz wszystko jest możliwe.A odnosnie pisków ,ustapiły ,ale zauważyłam ostatnio że ogromny stres ale taki niby chwilowy bo ktoś mnie bardzo zawiódł niestety i natychmiast szum i pisk.Ale od pewnego czasu przyjęłam metodę,nic nie obchodzi mnie to co obok się dzieje .Skupiam się na sobie ,nic mnie nie drażni nawet nie zwracam uwagi na to że jadąc teraz mieszkanie zostawiam w rozsypce nie wychuchane i bez zapasów dla męzusia.Koniec basta.Pisków nie ma.
Polecam :lol: :lol:
ODPOWIEDZ