Zrzucamy kg na turnusie

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Gabriela »

... Postanowienie wprowadzone w czyn.
Od samego początku jestem na diecie 1200 kalorii. Żałuje tylko ze przed wyjazdem z domu nie weszłam na wagę :cry:

Pozdrawiam wszystkich z Gołdapi :serce:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ewa060455 »

Witaj Gabrysiu ,powiem ,że masz bardzo restrykcyjną dietę -życzę wytrwałości i efektów,oby były trwałe . Powiem ,że ja tylko raz stosowałam dietę i bardzo dużo schudłam ok,10 kg ,wchodziłam w ubranie córki bez problemu . Jednak jak zaczęłam jeść normalnie ,bez wyrzeczeń ,dopadł mnie efekt jojo. Teraz na wyjazdach zrzucam ok .3 do 4 kg ,ruch gimnastyka ,piesze wycieczki ,ewentualnie wieczorne potańcówki. To póki co mi wystarcza ,nie jest żle ! chuda nie byłam i nie jestem ,ale gruba też nie ,choć dla niektórych rozmiar 44 ,to już nadwaga. Mówią ,że w zdrowym ciele młody duch. Życzę super pobytu i zrealizowania zamierzeń. :) :kwiat: ;) ps.najważniejesze to akceptować siebie,to już połowa sukcesu! :serce: :D
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Gabriela »

Ewa posiłki tu są tak urozmaicone ze ja i mojej towarzystwo ze stolika się zastanawiamy czy to faktycznie jest 1200 kalorii bo mamy tak dużo treściwych i ciekawych posiłków. Tu np nie ma zabielenia śmietaną, sosów do obiadu, ziemniaków czy ryżu, ale jest dużo warzyw, to co lubię ;) Nie przyszła bym na tą dietę tutaj gdybym nie wiedziała że przy niej jest najwięcej warzyw, owoców, jogurtów. Koleżeństwo obok tylko zagląda z zazdrością bo oni jeszcze sałaty nie widzieli od piątku :roll:

Wszystkim niezdecydowanym polecam ta dietę, zawsze mogą zmienić gdyby nie dawali rady.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14312
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

A ja jem z reguły na co mam ochotę, byle z umiarem :lol: .... długotrwały stres też mocno odchudza ale nie godny polecenia :oops:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Hipokryt »

A czym się masz stresować gdy jesteś na turnusie? Przecież to jakby wakacje :lol:
Zgadzam się z tym, żeby dobrze jeść i sobie niczego nie żałować. Za to intensywnie spalać kalorie w ulubiony dla siebie sposób :D
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ewa060455 »

Witam! Gabrysiu dieta warzywna jest super ,tylko nie samymi warzywami Was tam karmią -tak myślę .Napisz co serwują na te 1200 kalorii.pozdrówka :) ps.może przed świętami zastosuję :) :)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Dagna »

Podtrzymuje pytanie :D Gabrysiu napisz nam proszę. Sama się tam wybieram i chętnie skorzystam.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: dani888 »

Dołączam do Dagny i również proszę Cię Gabrysiu o wpis na ten temat :kwiat: . Przybyło tych kilogramów i ciężko zrzucić :( . Za mało ruchu , wiem ale to przez ten chory narząd ruchu . A pomyśleć , że kiedyś ważyłam 50-52 kg :) . Pozdrawiam :kwiat: .
ODPOWIEDZ