Zrzucamy kg na turnusie

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

A ja mówiłem o ciężkiej przypadłości niech ją poczuje to szybko wypisze skierowanie :lol:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: BozenaMat »

ANDY12345 pisze: 24 paź 2018 15:21 Witam Cię Bożenko śmiech i ruch to samo zdrowie w sanatorium jest inny klimat więcej się chce,
I tu się zgodzę.......... w domu aż tyle nie chodzę.... w Sanatorium dzienna norma to było minimum 10 km......... a robiłam i więcej :)
W domu...... każdy wie jak to jest...... szuka się wykrętów, by nie wyjść......... ale może zostanie mi ten nawyk łażenia i choć na trochę wyjdę. Choć kijki to u mnie ze 4 razy w tygodniu są...... Ale jednak nie aż tak długo jak teraz. :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

Ale trzeba zrobić zakupy, załatwić sprawy, ugotować obiad, posprzątać to też ruch tylko inny i to musimy zrobić, a na turnusie to sama przyjemność zwłaszcza w grupie. Jak się powolutku będzie wprowadzać zmiany to coś się zawsze uda i bądźmy optymistami an :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: BozenaMat »

No niestety tak to wygląda. W Sanatorium mamy podane do stołu, a i atmosfera sprzyja aktywnemu wypoczynkowi........ Ale..... zobaczymy :)
Może ta chęć do spacerów zostanie i zamiast przed TV pomaszeruję przed siebie :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

I nie odkładaj tego na postanowienie noworoczne an :lol:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: BozenaMat »

A gdzie........ wyjeżdżam z Sanatorium pozytywnie zakręcona...... Noworoczne będzie inne. Się jakieś wymyśłi :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

To fajnie :) . A gdzie i kiedy byłaś jakie warunki?
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: BozenaMat »

Jeszcze jestem...... Rymanów Zdrój. Wracam w sobotę.
A relacja jest tu:

viewtopic.php?f=3&t=19841

viewtopic.php?f=21&t=19834
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

Dzień dobry, szok zdumienie niedowierzanie. Właśnie skończyłem przeglądać Twoją powieść. Jeżeli nie jesteś dziennikarką (reporterką) to może polonistką lub agentem wywiadu. Tak dużego wkładu w przedstawienie tej miejscowości także okolic bliższych i dalszych nie powstydziłby się nawet śp. profesor Bralczyk. Cud miód malina. Nic dziwnego że forumowicze są tak bardzo zachwyceni bo muszę się do nich przyłączyć nawet jak byłbym głuchy i ślepy. Widać że są takie małe miejscowości gdzie władzy chce się dbać o nie dla korzyści miejscowych, kuracjuszy czy regionu. Zauważyłem że miałaś śliczną pogodę i wykorzystywałaś ją cały czas. Na pewno po tym sanatorium czujesz się wypoczęta psychicznie co podniesie komfort zdrowia fizycznego (endorfinki i taki tam inne hormonki). We wrześniu byłem w Wysowej (ze zwrotów) i miałem też przepiękną pogodę, bardzo odpocząłem psychicznie bo zabiegów miałem tylko 3-4 dziennie i w tym picie wody zdrojowej (przynajmniej parę złotych zostało w kieszeni na miody i nie te pitne). Nie bądź taka skromna przecież samo to się nie zrobiło jeszcze raz wielkie dzięki, już wiemy gdzie należy jechać an :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: violet58 »

ANDY12345 pisze: 26 paź 2018 01:49 ... Tak dużego wkładu w przedstawienie tej miejscowości także okolic bliższych i dalszych nie powstydziłby się nawet śp. profesor Bralczyk....
Czemu pochowałeś profesora Bralczyka za życia :?: :!: :o
ODPOWIEDZ