Zrzucamy kg na turnusie

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Sloneczko »

Jak masz kaca to znaczy się, że musiałeś wcześniej ten spirytus wypić :evil:
Że też facetowi trza tłumaczyć takie proste sprawy :?
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: ANDY12345 »

Na kacu to ciężko nieprawdaż ? :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Sloneczko »

Jeszcze jak :shock:
Buntownik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 17 lis 2018 02:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Buntownik »

z 74 kg po pażdziernikowym turnusie zostało mnie 71 kg,cóż jedzenie w Wysowej było smaczne chociaż porcje taki idealnie dla mnie do tego gdy miałem minimum godzinę do następnych zajęć szedłem sobie do centrum do sklepu po przegląd sportowy,banany i drozdzówkę,a po zajęciach w góry aż do zmroku-gdy jednych kręciły potańcówki ja o godz 19 byłem totalnie zmęczony.Na schudnięcie jest prosta recepta dużo ruchu i nie dojadanie wieczorem i po nocach.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: darek »

Sloneczko pisze: 23 lis 2018 09:13
Petrosj pisze: 15 lis 2018 10:05 Z tym zrzucaniem wagi i cukru to byłbym ostrożny. Ja też mam podwyższony cukier tak na pograniczu cukrzycy i normalności, ale musze uwazac na to co jem etc. I na to że czysty alkohol tak obniza cukier ze mozna sie zalatwic w drugą strone. ...................
Oj obniża, obniża i to szczególnie na kacu .... o świcie ;) :P
?????????????????/

Alkohol nie Upija
UPIJA pusty brzuch :(

Alkohol w każdej formie podnosi wage ciała /

Wracając do alkoholu.

Kiedyś zastanawiałem się zjadłem jak Jasiu tą samą kolację i wypiliśmy 1/2 litra 40* alkoholu Ja Umarłem Jaś który miał o 50 kg więcej niż Ja szukał ..kolegów
Prosta zasada jak jesz nie umierasz .

Co do alkoholu i checi obniżenia wagi ciała
Ważne jest aby wyeliminować alkohol -wódka , wina , piwo plus wyeliminować węglowodany wtedy jest SZANSA na obniżenia wagi ciała
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Gabriela »

Za miesiąc jadę do Gołdap(i) 24dni z ZUS. I już teraz coś zaczęłam w tym kierunku robić.
Wykupiłam karnet na siłownię z sauną IR i co drugi dzień działam. Chciałam na te Herkulesy w parku chodzić ale nie mogę pozwolić sobie na owianie i przeziębienie na chwilę przed Sanatorium.
Ograniczyłam porcje,pilnuję „pór karmienia” zaczęłam więcej pić wody i herbatek.
:lol: :lol: :lol:
I niby się wszystko to wie a i tak jest ciężko schudnąć.
Dodam jeszcze ze teraz zamierzam poprosić w sanatorium o dietę 1200 kal. Moze coś drgnie u mnie na wadze :lol:


Życzę wszystkim którzy są na diecie żeby im się udało to co zamierzyli zrzucić :serce:
forumowicz

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: forumowicz »

o prawidłową dietę trzeba dbać zawsze , a nie wtedy , gdy przed wyjazdem okazuje się , ze wszystkie ubrania nam się skurczyły ;) :D
wypicie alkoholu też nie tuczy , tuczy picie w dużych ilościach - lampka wina czy delikatny drink w sobotni wieczór na pewno sie sprawia , ze w niedzielę obudzimy się z większą wagą :roll:
umiar wskazany we wszystkim :P
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: GIENIA »

Gabriela :kwiat: ja dietę 1200 kalorii i delikatne ćwiczenia to stosuję w domu .
Moje ciuchy też czasami się kurczą ;) , ale staram sie raczej do tego nie dopuszczać ... silna wola , konsekwencja , to moje atuty :) i przyznam , że skuteczne w walce z nadwagą :?
W sanatorium natomiast nigdy nie biorę diety , bo czasami są one takie , że trzeba mimo wszystko dokupywać ( o ile jest gdzie ;) )
Moim przepisem na zrzucenie kg na turnusie , jest żadne niedojadanie .... nic , kompletnie nic , i dużo ruchu ....szczególnie szybki popołudniowy ok 3 godzinny spacer , a po kolacji parkietoterapia 8-) a po niej tylko woda niegazowana ( :oops: ) z cytrynką , najlepiej z lodówki , o ile takowa jest na wyposażeniu ;) .... zazwyczaj zostawiam w sanat 3 - 4 kg ...



Powodzenia :D




Waldi .... fakt , że umiar jest wskazany we wszystkim ;) :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: Dagna »

W domu jakoś ciężko mi zacząć, człowiek zalatany, tak pomyślałam, że jak zacznę własnie w sanatorium to potem w domu postaram się utrzymać jakiś rygor. Gabriela napisz po powrocie jak było :kwiat:
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Zrzucamy kg na turnusie

Post autor: jania »

Zawsze zostawiam ok.3kg w sanatorium- dzięki diecie,krenoterapi oraz parkietoterapi
ODPOWIEDZ