Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
VIOLINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 15 paź 2009 01:18

Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Post autor: VIOLINA »

Witam. Czy ktoś był w sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju? Interesuje mnie jak tam jest.
VIOLINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 15 paź 2009 01:18

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Post autor: VIOLINA »

Witam. Wszystkim zainteresowanym mogę opisać jak jest w Annie.Brakuje mi szwedzkiego stołu na śniadaniach, gdzie mogą być wystawiane płatki śniadaniowe i mleko dla dzieci, poza tym w innych sanatoriach był wykładany chleb i marmolada, a nawet smalec. Jedzenie znośne. Budynek stary i brakuje miejsca wydzielonego żeby stawiać wózki dla młodszych dzieci i rowery, które przywozi się ze sobą. Wielkim utrudnieniem jest, że na zabiegi trzeba chodzić do innego sanatorium do Ziemowita. Natomiast organizowane są wycieczki na Węgry, do Lwowa, w Bieszczady.Bardzo piękna okolica, dużo zdrowotnych źródełek, dzieci mogą się kąpać w potoku przy źródełku krokusowym, gdzie jest najwięcej jodu.polecam inne sanatoria nawet Cegielskiego w Dąbkach, które jest bardzo skromne, ale już są lepsze warunki, a nie wspomnę o Argentycie. W krórym są zabiegi na bardzo wysokim poziomie, dobre jedzonko i na wysokim standardzie warunki mieszkaniowe.
ewa2011
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 lip 2011 12:23

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Post autor: ewa2011 »

Witam!
Byłam z synem do 23.08 w '' Annie'' i jestem bardzo zadowolona,był to nasz pierwszy pobyt w uzdrowisku.
Pozdrawiam.
VIOLINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 15 paź 2009 01:18

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Post autor: VIOLINA »

Witam
Pani Ewo ja byłam w Cegielskim w Dąbkach i w Argentycie też w Dąbkach i najgorsze warunki są w Annie. Cegielski jest starym sanatorium, ale o niebo lepsze od Anny. Tam przynajmniej rodzice mieli 2 zabiegi dziennie gratis i zabiegi były w tym samym budynku i nawet był szwedzki stół. Argentyt miał najlepsze warunki i nowoczesne bardzo dobre zabiegi, natomiast było mało organizowanych dla dzieci imprez i w przedszkolu nie można było dziecka zostawić.
ewa2011
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 lip 2011 12:23

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdrój

Post autor: ewa2011 »

Witam ponownie!
Nie chcę i nie będę się z Panią targować co i jak było w innych uzdrowiskach ,bo jak napisałam to był nasz pierwszy pobyt w sanatorium.Wyraziłam tylko swoją opinię i osobiście wszystkim polecam ten osierodek. Zapewne każdy ma inne oczekiwania,ja cieszyłam się z klimatu i okolicy oraz darmowych inhalacji na które uczęszczałam wraz z dzieckiem.
Życzę udanego pobytu i pięknej pogody.
ODPOWIEDZ