Neptun w Jantarze

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Neptun w Jantarze

Post autor: Zosia »

Mam zarezerwowany turnus reh. od 26.06.21.. Jadę z wnusiem. To jest zakwaterowanie w domkach może ktoś tam był i mógłby powiedzieć więcej ?
sanatorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lis 2020 17:30

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: sanatorek »

Ciotka była i chwaliła. Mają wypożyczalnię sprzętów i organizują różne zajęcia, ciężko się tam nudzić :lol:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: Zosia »

O to dobra wiadomość. Dzięki :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: sztani »

Princi była kilka razy w Jantarze może coś podpowie napisz do niej Zosiu . :) Z tego co mi wiadomo ma bardzo dobre opinie ,BDB lekarze i fizjoterapeuci
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: mariolaa »

Witaj Zosiu :) - w Jantarze byłam dość dawno bo we wrześniu 2010 roku, byłam w Neptunie ale po drugiej stronie ulicy na „ogólnoustrojowej”. Z pobytu byłam zadowolona. Też mieszkałam w domku. U nas był duży basen kryty ( tylko nie wiem czy on jest ogólnodostępny) i świetna kriokomora. Ośrodka rehabilitacyjno wypoczynkowego Neptun, bo myślę że tam będziesz z wnusiem, bliżej nie znam. Zresztą od tej pory mogło się dużo zmienić. Spotykałam się tylko z osobami co tam byli na turnusie. Byli zadowoleni. Byłam u nich na ognisku i z nimi na wycieczce „Malbork nocą” ( u nas wycieczek nie organizowano na ogólnoustrojówce). Miejscowość nieduża, spokojna. Byłam akurat po sezonie. Ośrodek położony około 800 m od morza. Dojście ulicą Morską bądź troszkę krócej ulicą Brzozową i dalej spacerek ścieżką przez las. Dużo grzybów w lesie. Z pobytu pozostały miłe wspomnienia. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. :kwiat: Mariola.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: Zosia »

Dziękuję Mariolu i Tobie Sztani również za informacje. Princi też została przepytana na tę okoliczność :D Jestem już pewna, że będzie dobrze aby ten wirus ....... Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: Zosia »

Witam. Trzeci dzień jestem w Neptunie. Pogoda dopisuje i ja będąc z wnusiem trafiłam dobrze ale .... . Nie jest to turnus na jaki jeździłam dotychczas.
Tu są w 90 % rodziny z dziećmi i jeszcze w większości z dziećmi niepełnosprawnymi. Warunki w domkach określiłabym na 3 + natomiast otoczenie jest bardzo ładne. Jedzenie bardzo dobre , animacje dla dzieci i rodziców. W centralnym miejscu placu basen , gdzie przy obecnej temperaturze pluskają się i dzieci i dorośli. Rozmiarów jego teraz nie podam bo tak na oko..... ej nie będę strzelać. Obok zjeżdżalnie do wody ...z dość dużej wysokości. Przy basenie kawiarnia . Można coś zjeść, coś wypić oraz zagrać w cymbergaja (mnie świetnie w to idzie :)) , pimpąga czy bilard. Przed kawiarnią stoły i stoliki . Połowa przy grilu z parasolami standardowymi inne oryginalne ze słomy. Plac zabaw dla dzieci, trampolina itp. - jest. Przy domkach ławka oraz na małym tarasie stolik i 2 krzesła. Leżaki na wyposażeniu każdego domku. Wokół sporo zieleni i kwiatów. To na razie na tyle w telegraficznym skrócie ... ale najważniejsze do zatoki ok 500 m ale ośrodek ma swojego melexa i dowozi w słoneczne dni co 1/2 godz. od 10 do 16. W razie pytań postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: Felice »

Zosiu w tej chwili w Jantarze od soboty jest moja koleżanka z 5 wnuków😁
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Neptun w Jantarze

Post autor: Zosia »

Ale chyba nie w naszym ośrodku bo nikogo z taką gromadką tu nie widziałam :)
ODPOWIEDZ