klejka stoi w miejscu:(

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
mamaMarty
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 15 sty 2012 13:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

klejka stoi w miejscu:(

Post autor: mamaMarty »

Może tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale ta kolejka w ogóle nie ubywa..... Tak jest w łódzkim.
Awatar użytkownika
basia59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 17 lut 2012 14:15

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: basia59 »

Ja jestem z kuj.-pom. Tu szybko idzie.3 tyg.po złożeniu wniosku dostałam odp.z miejscem i terminem wyjazdu za kolejne 3 tyg.Czyli w sumie 6 tyg.od złożenia do wyjazdu.

Cierpliwości życzę,oby się ruszyło
Piotr2012
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 kwie 2012 18:28

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: Piotr2012 »

w zachodniopomorskim też idzie bardzo szybko po 10 dniach od złożenia wniosku dostałem odpowiedź tzn skierowanie na wyjazd
mamaMarty
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 15 sty 2012 13:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: mamaMarty »

Zadzwoniłam dziś do NFZ z zapytaniem o zwroty, bo bardzo by mi odpowiadał wyjazd w kwietniu, najpóźniej maju. Zwrotów nie ma, mam się dowiadywać. W tamtym roku byłąm z małą w Szczawnicy, też ze zwrotów. Ktoś na forum napisał, że nie warto, bo zwroty są do miejsc, do których nikt nie chce jechać. Ja trafiłam super:)
Piotr2012
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 kwie 2012 18:28

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: Piotr2012 »

Masz rację zwroty są najczęściej ze względu na odległość lub chorobę dziecka. Ja też byłem w Szczawnicy dwa razy na wiosnę i było super.
magdalomza
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 25 mar 2013 12:02

Do mamaMarty i do Piotr2012

Post autor: magdalomza »

Witajcie widze ze byliscie w Szczawnicy ja mam jechac z 5 letnim synkiem w maju tego roku moze podzielicie sie informacjami jak tam jest czy jest co robic z malym dzieckiem. Powiedzcie w jakim osrodku byliscie? My mamy przydzial do Adrii w internecie nie ma zadnych zdjec tego budynku nie wiem czego sie spodziewac. To moj prywatny [email] bede wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 22:15 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
mamaMarty
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 15 sty 2012 13:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: mamaMarty »

Napisałam:) A Ty mi napisz jaki miałąś numer w przeglądarce jak dostałaś przydział miejsca:)
marcin32
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 kwie 2013 07:27

Dziecko lat 4 jedzie do sanatorium z opieka!!!

Post autor: marcin32 »

Mam pytanie: Czy dziecko,które ma 4 latka płaci za pobyt całosc czy połowe pobytu. A co z opiekunem dziecka???
:serce:
mamaMarty
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 15 sty 2012 13:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: mamaMarty »

Poczytaj tutaj http://www.nfz-lodz.pl/index.php/dlapac ... drowiskowe lub poszukaj innych informcji w internecie.
magdalomza
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 25 mar 2013 12:02

Re: klejka stoi w miejscu:(

Post autor: magdalomza »

Jesli jedzie ze skierowania od nfz to chyba nic za dziecko sie nie placi tylko opiekun placi calosc pobytu. Masz juz przydzial czy chcesz jechac prywatnie?
ODPOWIEDZ