Propozycje sanatorium.

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
Awatar użytkownika
Weronika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 sie 2012 12:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Propozycje sanatorium.

Post autor: Weronika »

Witam,
Pewnie takich tematów jest wiele, ale trudno mi się tu znaleźć. Mam jednak kilka wymagań i nie jestem pewna czy każde sanatorium spełnia moje oczekiwania. Tytuł "dla dzieci" większość zaznacza wiek bardzo młodziutki.

Szukam sanatorium lub szpital uzdrowiskowy (jedno i to samo? :)) dla 17-letniego dziecka. Jak wiadomo w tym wieku taki wyjazd jest tylko możliwy w wakacje. Oczywiście zależy mi na ośrodku, gdzie pobyt jest ufundowany przez NFZ. Bardzo dobrze byłoby, gdyby był pełny węzeł sanitarny do każdego pokoju. Nie ważne gdzie to będzie czy góry czy morze.

Kto był lub wie o jakimś sanatorium spełniający owe wymagania?
Bardzo mi zależy i każda odpowiedź będzie dla mnie cenna.

Pozdrawiam,
Weronika
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1056
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: Propozycje sanatorium.

Post autor: ibizka wielkopolska »

Myślę, że to czego oczekujesz dla swojego dziecka to pobożne życzenie. Refundowane sanatoria dla dzieci / te co znam/ są wieloosobowe ze wspólną łazienką na wiele, wiele osób. Skromnie urządzone ale za to jaką dzieciaki potrafią stworzyć fajną atmosferę. ;) Najważniejsze są zabiegi i grono koleżanek i kolegów.
Grudka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 maja 2013 11:35

Re: Propozycje sanatorium.

Post autor: Grudka »

Nawet na oddziałach rehabilitacji jest na jeden oddział jedna łazienka ( w sali przeciętnie 4 osoby). Może obdzwoń sanatoria, może gdzieś takie pokoje z łazienkami są. Jako 15, 16, 17 latka byłam kierowana do uzdrowisk w trakcie wakacji, ale w pokoju miałam osoby nawet w wieku starszym. Nie wiem, czy nadal tak jest.
ODPOWIEDZ