Ciechocinek, Łazienki 1

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Ciechocinek, Łazienki 1

Post autor: Agnieszka Irena »

Hej. Byłam z NFZ w Szpitalu Uzdrowiskowym Łazienki 1 w maju 2021. Piszę kilka słów na temat tego pobytu.
Położenie znakomite - tuż przy tzw. Parterach Hellwiga, szlaku spacerowym, a jednocześnie blisko do sklepu, stoiska z warzywami, apteki, Parku Zdrojowego. Rehabilitacja dobra, czysto, uprzejmie, punktualnie. Jest gimnastyka na basenie solankowym. Zmęczony i znudzony lekarz jest podatny na sugestie co do zabiegów, łatwo też dokupić dodatkowe. W maju było bardzo mało pacjentów, zarówno ja jak i sąsiedzi obok, mieszkaliśmy w pojedynkę w dwuosobowych pokojach. Własna łazienka, jest telewizor, lodówka, czajnik, nie ma balkonu. Teren przynależny do szpitala nie jest zagospodarowany, nawet ławek jest niewiele. Wycieczki ograniczają się tylko do spacerów z przewodnikiem dla ludzi chodzących (sprawnych), a wokół wszędzie widać ludzi z kijkami, kulami, chodzikami, na wózkach.
Mile wspominam pobyt. Szkoda, że pogoda nie dopisała.
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek, Łazienki 1

Post autor: strapper »

Hej. Byłam z NFZ w ...tym samym obiekcie, w tym samym czasie i ... mam trochę inne spostrzeżenia.
Położenie jw ok
Rehabilitacja... no właśnie, widocznie mamy inne kryteria. Dobra dla mnie prawie :o dobra, czystość jw ok, uprzejmie jw ok, punktualnie jw ok.
Lekarz, nie mam zdania ( widocznie miałyśmy innych prowadzących ).
I teraz coś, z czym się nie zgadzam. Nie wydaje mi się, że podczas naszego pobytu było mało pacjentów. Nie widziałam pustych pokoi. Wiem o JEDNEJ osobie, która była sama w pokoju dwuosobowym.
Rzeczywiście w dużej części kuracjuszami były osoby z dysfunkcją poruszania się. Od siebie dodam, że w większości na turnusie były osoby, które otrzymały skierowanie do Ciechocinka, do różnych obiektów, w listopadzie 2020.
Dodam ukłon dla pań recepcjonistek bardzo ok.
I jeszcze ukłon dla pań kelnerek... oprócz jednej, z nieustającym fochem :roll:
Pogoda... nie było tak żle.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek, Łazienki 1

Post autor: strapper »

Dadam jeszcze wyposażenie pokoju :roll: katastrofa :o
Ogólnie dla mnie najgorsze sanatorium w jakim byłam :(
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, Łazienki 1

Post autor: dani888 »

Dziewczyny , dzięki za opinie :kwiat: choć się różnią troszeczkę . Ale jednemu podoba się to
a drugiemu tamto .
Pokoi z balkonami w ogóle nie ma ? I co z tym wyposazeniem nie halo ?
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: .
ODPOWIEDZ