CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20184
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: Felice »

Eluuniu a skąd ta wiedza co kto myśli?
Ja wiem tylko o czym ja myślę,a o tym jak myśli Kowalski nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: eluunia »

..ja napisałam o sobie ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20184
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: Felice »

I wszystko jasne.
Ja też czasem robię coś wbrew sobie i nie zawsze wiem dlaczego . Jakieś sił nadprzyrodzone widocznie działają na człowieka. A może wymuszam na sobie inny sposób myślenia? Sama nie wiem.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14671
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: ANDY12345 »

A może tzw. 6-ty zmysł przeczucie podświadomość zauważyłem u siebie że jak się nad czym długo zastanawiam wyliczam za i przeciw a mam mało czasu to źle wychodzi. Robiąc to intuicyjnie zdecydowanie lepiej i też się to sprawdzało na klasówkach ale w troszku mniejszym stopniu. Czasami po pierwszym spojrzeniu na drugą osobę bez rozmowy możemy poczuć sympatię lub wręcz przeciwnie albo obojętność. Naukowcy mówią o odziedziczonych cechach po przodkach i to nie tych ze średniowiecza. Czyżby dusza istniała bo gdzieś to musi być zapisane i jakaś cząstka może wspólna dla wszystkich istot jest zawsze w nas bo my też jesteśmy składnikiem biologicznym (zwierzęciem) na ziemi .
forumowicz

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: forumowicz »

Mnie czasami zdarza się zrobić coś wbrew sobie , jest to niezwykle rzadkie czasami z dobrym skutkiem ale niesmak zostaje.

Nie wyobrażam sobie żebym zatrzymała się na rozwoju 20-latki , dziękuję życiu za swój rozwój czyt. ewoluowanie dzięki temu jestem silna , a mój

kręgosłup ma się dobrze :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14671
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: ANDY12345 »

Jak widzę temat zawsze będzie aktualny..... tylko dlaczego tak musi być ? czyżby zawsze jakaś grupa osób działała wbrew sobie i to w dodatku świadomie ? czyż głośno chełpiąc się dekalogiem różnych wierzeń wszem i wobec głośno nawołują do przestrzegania, a sami robią na odwrót ?..... coraz większe mam przekonanie i coraz bardziej mnie to utwierdza, że tzw. boga nie ma i nie było, a jest to jedynie wymysł "władzy" która łatwiej może sterować ludźmi :evil: .... wojny krzyżowe, palenie "czarownic" , dżihad (święta wojna, bo ma jeszcze inne znaczenie), no i tak przyziemny terroryzm, nie mówiąc o zabijaniu planety i nas samych za parę dolarów :(
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: ogrodnik »

" To nie prawda, że człowiek się zmienia, to okoliczności i ludzie zmieniają jego sposób postępowania, zmieniają punkt widzenia oraz ocenę rzeczywistości"
A najciekawsze jest jeszcze przed nami, pani K. ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: Sloneczko »

A ja myślę, że człowieka zmienia choroba a szczególnie przewlekła, która
odbija się na psychice i może zmienić osobowość. Osoby chore nie wiedza nieraz, że zmienia ich choroba ale
i upływający czas. Dużo by mówić na ten temat :roll:
Najważniejsze to pogodzić się z chorobą, brać leki, znaleźć na nią sposób aby nie przeszkadzała choremu i innym ;)
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: ogrodnik »

Słoneczko drogie, o moją psychikę nie musisz się martwić, puki co. A na moją osobowość nie wpływa choroba, a ludzka naiwność oraz zwykłe(brak mi słowa, aby nazwać sprawę po imieniu) chamskie knucie intrygi przez wciąż tych samych intrygantów. Ode mnie nie masz się czego obawiać, puki co, ale zauważ nerwowe i paniczne reakcje innych, którzy jak szakale reagują na jedno moje zdanie.
Przykro mi, ale nie długo Forum dowie się jak to było.
Teraz nie mam czasu na pisanie i przepychanki z Panią Kleinehekse, niedługo wyjeżdżam , ale znajdę parę chwil, by napisać jak działa grupka ludzi, którzy potrafią, będąc incognito zniszczyć każdego.
Słoneczko, dziękuje za troskę o moje zdrowie , jestem pod stałą opieką lekarzy. Konto zostawiam, przyda się jeszcze.
Zdrowia i Tobie życzę :kwiat: ;)
Awatar użytkownika
luty
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 cze 2021 10:43
Oddział NFZ: Małopolski

Re: CZŁOWIEK DLACZEGO TAKI ZMIENNY JEST

Post autor: luty »

Hehe, a śpiewają w Rigoletto że to la donna e mobile :lol:
ODPOWIEDZ