HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
BarBez
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 16 kwie 2021 11:12
Oddział NFZ: Podlaski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: BarBez »

Witam
Czytam komentarze i opinie i pozwolę dodać swoją. Jestem obecnie na turnusie w tym hotelu (skierowanie z ZUS).
Radość z wakacyjnego terminu była duża ale po kilku dniach coraz mniej mnie cieszy.
Warunki hotelu - takie sobie - od biedy mogą być, choć nie jest to klasa sanatoriów w Ciechocinku, Krynicy, Nałęczowa,....
Wyżywienie - słabe - zawsze prawie zimne, dość małe porcje, herbata lura, chleba ciągle trzeba prosić, śniadania i kolacje monotonne - katering :( .
Zabiegi - ot spoko, nawet po 6 dziennie. Jednak mało jest tych, których ludzie by chcieli (masaże, kriokomora, ...), jeden masażysta na grupę 160 osób. Mało tego zabiegi rozpisane na cały dzień, od 9 do nawet 19. Przerwy godzinne lub dwugodzinne utrudniają korzystanie np z plaży lub wypadu poza miasto Olecko. A i nie ma możliwości dokupienia jakichkolwiek zabiegów
Ogólnie jest nuda (w porównaniu do innych ośrodków sanatoryjnych), brak dodatkowych zajęć umilających czas (wycieczki, koncerty, pokazy, ogniska,...).
Jedynie ludzie z tego turnusu są spoko. Próbują jakoś trzymać się razem. Myślę, że jakoś dotrwamy do końca. :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki Bar Bez za relację ,mam nadzieję że przeżyjesz spokojnie do końca turnusu bo jak piszesz towarzystwo jest tym antidotum ,Pozdrawiam :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Z tego co właśnie dowiedziałam się. na dobre warunki w Olecko"Odnowa" nie ma co jak na razie liczyć.😳Od jakiegoś czasu obiekt ten jest wystawiony na sprzedaż. Stąd oszczędności w pracach remontowych itp.Być może to pożegnanie z sanatorium w Olecku.Zasobna kieszeń i pomysł może z tego miejsca uczynić cudowny hotel nie na każdego kieszeń.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Zostaną Ci wspomnienia Duszyczko :) :serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Oj tak Andrzejku... :serce: Cudowne wspomnienia.Teraz może uda się mi dwukrotnie tam wskoczyć.Zastanawiam się tylko.czy pozwolą wejść do pokoju córki???.
Co ciekawe. Odnowa w Olecku jest wystawiona na licytację komorniczą.Zadlużenia tego miejsca są powodem tych złych warunków. 😞Moja córka już szykuje zapasy puszek hihi...Nastawia się też na sprzątanie swego pokoju jako rozgrzeweczka do zabiegów. ..
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Przekaż Jej dużo zdrówka Duszyczko, tak i dla Ciebie. a także pozdrowienia dla Balbinki i Entropii :serce: :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Dziękuję 💗 Przekażę. 💕
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

Do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności do Andrzej1955:
postaram się pisać na bieżąco, o ile będzie taka możliwość.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Duszyczka pisze: 18 sie 2021 20:25 Oj tak Andrzejku... :serce: Cudowne wspomnienia.Teraz może uda się mi dwukrotnie tam wskoczyć.Zastanawiam się tylko.czy pozwolą wejść do pokoju córki???.
Co ciekawe. Odnowa w Olecku jest wystawiona na licytację komorniczą.Zadlużenia tego miejsca są powodem tych złych warunków. 😞Moja córka już szykuje zapasy puszek hihi...Nastawia się też na sprzątanie swego pokoju jako rozgrzeweczka do zabiegów. ..
Niestety....Nie wpuszczono mnie do "Odnowy"😞Pan Tomek był nieustępliwy.Covid!!!Widać że tną koszty na maksa skoro szef rehabilitacji robi na recepcji.?
Pokój córki i opis znam tylko ze zdjęć i jej opinii.Pościel chyba nowa?Bez dziur i biała.Pokój również czysty.Stopniowo odświeżają wszystkie.Przypisane zabiegi dają dużo do życzenia.Prawie sama gimnastyka !!!😂😂😂
Wyżywienie również daje dużo do życzenia. Smaki zup znane tylko z nazwy.W smaku trudno rozpoznać.Drugie dania średnie.Śniadania i kolacje "przejrzyste "w swojej strukturze i mało.Kisiel znany również tylko z nazwy i gęstości.Smaku brak.😳Szkoda...kiedy zatrudniali swoich kucharzy jedzonko było pychotką i urozmaicone.Dodatkowe zakupy spożywki idą na całego.Ponoć serwują im ok.2200 kalorii dziennie których nie widać👀.Stawka turnusu 9 000 zł.Za co!!!
Szkoda...jednak kiedyś bylo jakoś fajniej..
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: HOTEL Olecko

Post autor: p-siak »

9000 zł? Myślę, że 150 za osobodzień. Można to znależć na stronach ZUS, w przetargach.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ