Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: ewcia2 »

Witam
Czekałam od marca 2020 r. no i się doczekałam....listopad....miesiąc, którego najbardziej się bałam. No i jeszcze miejsce...., o którym troszkę poczytałam, o zabiegach też, o zakwaterowaniu podpowiedział ździebko Woytek ale co robić w wolnym czasie o takiej porze roku w Olecku? Czy np. wycieczki są organizowane? Czy nadal jest możliwość dokupienia basenu gdzieś tam na mieście? Czy w listopadzie Uzdrowisko wypożycza rowery? A może ktoś podpowie, które pokoje godne uwagi a które omijać? Czy ktoś ma taki termin z mazowieckiego?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: dani888 »

Ewciu , wpisz w prawym górnym rogu ,,Hotel Olecko '', potem naciśnij lupkę i wyskoczą Ci informacje odnośnie tego obiektu . Miłej lektury , to chyba ostatnie wpisy , pozdrawiam :kwiat: :) .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: zbigniew165 »

Ewcia2 Olecko nie jest uzdrowiskiem i nie jedziesz do sanatorium, to kto Ci będzie organizował czas wolny. Z forum wiemy, że czas wolny w tym Ośrodku Rehabilitacji ZUIS trzeba sobie samemu organizować. :roll:
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: ewcia2 »

Witam
Dzięki za odzew. Po przeczytaniu na tym Forum wszystkiego o rehabilitacji w hotelu Olecko założyłam wątek z nadzieją wsparcia na duchu od tych co się w tym ośrodku rehabilitowali zimą no i że może ktoś się odezwie z przydziałem z takim terminem. Forum NS już mi pomogło ponieważ dzięki Woytkowi podjęłam decyzję, że nie skorzystam z oferty transportu, który proponuje Hotel za co jestem mu wdzięczna.
Miałam też nadzieję, że ktoś podpowie np. o które pokoje prosić na recepcji - oczywiście tak orientacyjnie, czy ogrzewanie wystarczające, czy są może książki w hotelu czy tylko biblioteka w miasteczku...
Proszę się nie dziwić, że zapytam o wycieczki. Przeczytałam na forum, że choć to nie jest sanatorium to jednak kiedyś była propozycja wycieczki do Wilna ale z uwagi na małe zainteresowanie nie doszła do skutku. Byłam ciekawa czy takie propozycje są również w miesiącach jesienno-zimowych.
Pozdrawiam.
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: ewcia2 »

Witam jeszcze raz.
Zbigniew mam wrażenie, że Cię zraziło użyte przeze mnie słowo "uzdrowisko" ale w zawiadomieniu z ZUS o skierowaniu na rehabilitację jest taki zapis: "...do ośrodka rehabilitacyjnego: Odnowa Uzdrowisko, Parkowa 11, 19-400 Olecko". Taką sobie widać wymyślili nazwę i dlatego powieliłam. Wygląda prawie jak bym się tłumaczyła.... :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: andrzej1955 »

Witam Ewa :) po to jest to forum aby wyjeżdżający kuracjusze mieli trochę informacji co do Obiektu ,otoczenia i zabiegów na jakie mogą liczyć- nie istotne jest to czy Obiekt i miasto ma status sanatorium czy Ośrodka Rehabilitacyjnego -ważne jest to abyś na pobycie lub po nim odniosła korzyść w postaci poprawy stanu swojego zdrowia, jednocześnie wszystko co wokół i umili nam pobyt jest wskazane- czego Ci Serdecznie Życzę i Pozdrawiam :)
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: ewcia2 »

Witam
Andrzej1955 dziękuję. Przywróciłeś mi wiarę w sens i cel istnienia tego Forum. A przy okazji? Może też ktoś w tym czasie jedzie podleczyć zdrowie w tym obiekcie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: andrzej1955 »

Ewo :) mam nadzieję że potwierdzisz jego sens Wspaniałym Pobytem i Napisaną o nim Opinią, Pozdrawiam :kwiat:
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Odnowa Olecko od 31.10.2021 r.

Post autor: ewcia2 »

Dzień dobry
Poddałam się lekkim emocjom tym przydziałem a tu rodzina sprowadza mnie na ziemię. Nie wiadomo jak będzie wyglądała 4 fala a tym samym wyjazdy na rehabilitacje stacjonarne lub do sanatorium mogą być pod znakiem zapytania. W moim mieście podobno pojawiła się już "delta". Zaszczepiona jestem ale praca w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Osobiście jestem dobrej myśli, że wyjazd do Hotelu Olecko dojdzie do skutku. Postaram się w kilku słowach zdać relację. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ