spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Alu
Wiesz ,że przerwa spowodowana Moją nie obecnością w Kołobrzegu była raczej spowodowana STRACHEM oraz nie unormowaną sytuacją odnośnie i braku szczepionek oraz przerywanymi turnusami .
Oraz totalnym Brakiem tego ostatniego zabiegu.
Wprawdzie tancerz ze mnie słabiutki ,no ale z tego 4-5 packu te 2 kawałki podreptam :)

Mary Ann
ale obiecaj ,ze zemsta nie będzie Mocna :)
Żadnej Pacyfikacji ......ostatnio to spacyfikowali Mnie pod mięsnym w stanie wojennym w wywieźli do dzielnicy Dąbrowy Górniczej -Piekła
A tak obiecywałem Mamie że
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

24 godziny po
Bardzo Dziękuję
Moim Koleżankom nie tylko forumowym ,ale i ze świata realnego
Fajnie jest usiąść napić się kawy czy browarka i móc porozmawiać Nawet o 4 literach.
A i Panie również były nie do ...
Podzieliły się refleksjami a i udało im się doprowadzić do pionu :)
I pomimo żarcików we wszystkie 4 strony bo w spotkaniu uczestniczyły 3 Panie w tym 2 znane z Forum oraz moja skromna osoba
Szkoda jedynie że po spotkaniu diametralnie zmieniła się pogoda i Ubrała Nas w Jesienne kurtki prawie sztormiaki .
A jeszcze w sobotę wylegiwaliśmy się smażąc na plaży
Ala do kolejnego Spotkania a spontaniczny wybór kawiarni był super
Dziękuję Drogie Panie
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1365
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Dogonić czas...gdy tyle się dzieje i ✈🌏...ale nie mogłam sobie odmówić niedzielnego spotkania .
Darku...dzięki, że pełniłeś honory Gospodarza i dzięki temy My Trzy czułyśmy się znakomicie w Twoim towarzystwie i Swoim wzajemnie hi mimo, że byłeś Jeden.
Wspaniała atmosfera...dobra i klimatyczna miejscówka...sceneria swiateł i świeczek..z oddali muzyka.
Wróciłam/ odprowadzana przez całą Trójkę / bogatsza o młodszą Sis .....o Której mi już we Wrocławiu mówiono..i Której poznanie obiecywał mi Darek...i tak było :serce: :kwiat:
Być może trudny czas /ogólnie w pandemii/ zmienia Nas w niektórych zachowaniach ale nie zmienił radości ze spotkań.
Dziękuję wspaniałej Trójce za wspólny miły czas....i do zobaczenia ....i na sanatoryjnych szlakach.🍀

Przesyłam pozdrowienia dla Wszystkich z NS z zaproszeniem do podziwiania mojego pięknego Kołobrzegu :serce:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Maryann »

Ja również dziękuję Tobie Darku i mojej pięknej forumowej siostrze :serce: :kwiat: Bardzo się cieszę, że się w końcu poznalysmy😁. Jesrem pewna, że to nie nasze ostatnie spotkanie😁Zauważyłaś Alu, że chyba mamy dobry wpływ na Darka?? :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Miło się czyta o normalnych spotkaniach w Sympatycznej Atmosferze i nawiązaniu nowych relacji :D aż się boję pomyśleć co się podzieje z Darkiem jak takie żywiołowe kobietki zaczęły na niego mieć wpływ ;) Pozdrawiam Serdecznie i Dalszego Sympatycznego Pobytu Życzę, Buziaki :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Andrzeju

EMPATIA

Zauważ gdy Ludzie rozmawiają ze Sobą gdy nie szukają podtekstów i się wzajemnie SZANUJĄ nie ma MIEJSCA na.
Piszesz ,że ja nie ukrywam ,że udaje mi się spotykać z ludźmi ,którzy nie szukają sensacji.
Ludźmi pozytywnie zakręconymi.
Ludźmi ,którzy za punkt HONORU nie mają obrobienie komuś 4 liter.

Panie oczywiście zdzierżyły me zaloty , oczywiście pozwoliły się adorować i WBREW pozorom nie okazywały zazdrości bo i

Andrzeju
Kilka lat temu poznaliśmy się podczas zorganizowanego przez Marię vel Selenę spotkania w Busku.
Nawiązały się Przyjaźnie ,ludzie z tego Spotkania darzą się Bardzo Dużą Empatią .
Zauważyłem NAWET że pójdą w ogień za.

Andrzeju

Spotkań w których uczestniczyłem było kilka nie ukrywam ,że są Osoby z którymi można iść w ogień ,ale i TAKIE które wywierają presję i wynoszą się.
Tych staram się unikać.

A generalnie Spotkanie było Super
Czułem się wyróżniony Wielu Panów OBSERWOWAŁO Moje Koleżanki i Me Ego wzrosło
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: andrzej1955 »

Wcale się nie dziwię że ego Ci wzrosło-przy takiej prezencji Twoich koleżanek ,ważne że było Sympatycznie i znajomości z Sympatycznymi Ludkami się poszerza ,Pozdrawiam a Dziewczynom daj ode mnie ...BUZIAKA :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1365
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Maryann....tak..My Dwie razem...i Darek poskromniony ale i jak było widać i jak pisze to zadowolony tak jak My . Mamy wspólną fotkę...jak dla mnie możecie upublicznić...
W Takim Towarzystwie inaczej nie mogło być ...wszyscy Mamy,, apetyt na życie,, dopasowując do czasu. :serce: i zapewne jeszcze się spotkamy.

Ale...ale..nie myślcie, że Darek pozwoli nad Sobą całkowicie dominować...kiedy trzeba był tak jak wspominałam Gospodarzem spotkania....ze Swoim zdaniem... prawdziwy Facet tak powinien mieć i tak Darek ma....a Nam /Trójce/ też to sprawiało przyjemność...szczegóły tylko dla Nas.
Najważniejsze to Być Sobą...a wtedy tak jest. :kwiat:

Andrzeju...dziękuję za buziaka....jeszcze na ,, niego💋,, czekam...i kto wie??? Kiedy Darek przekaże :lol: Ma dobrą pamięć więc kiedyś to...zrobi.
Życzę Tobie też wspaniałego towarzystwa w Ustce..i miłych wspomnień.

Walizka spakowana...jutro✈🌏.....a powrót???
Zobaczymy...mam 388 numerek na rehabilitację 28 dni...może w karnawale przypadnie hhi....i nie będę musiała szybko wracać.

Kochani...pozdrawiam z życzeniami zdrowia :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

oj Alu Alu

Już nie rozdawaj tak tych komplementów w moim kierunku bo jeszcze trafisz na czarną listę
Tak jak Moja skromna osoba.
Znamy się i nie mógłbym wobec Osób przychylnych zachować się inaczej.
Zresztą Coś z domu prócz tych ....drobnych wyniosłem
Ja również jestem bardzo zadowolony z Bardzo Miłego Spotkania

A kiedy przekażę Ci Kusiolki od Andrzejka ???
Wrzesień 2022 ??? No chyba że w Czerwcu 2022
Ale jest to uzależnione od Imprezy u Jana - Komunia -są dwa terminy Ostatnia niedziela maja lub pierwsza czerwca
A przyznaję się ,że bardzo źle czuje się w przedziale 15 czerwiec-1 wrzesień
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14335
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Fajnie jest poznać pozytywne Ludki 8-) i miło wspominać spotkanie :D

Pozdrawiam Was :serce:
ODPOWIEDZ