Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Dzień dobry ;) Wybieram się na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS do Sanatorium uzdrowiskowego Wiarus w Muszynie w terminie 24.11 . Termin rehabilitacji zmieniony z maja 2020 , przez pandemię . Pytanie moje takie czy ktoś się też wybiera w tamte strony , lub już tam był i jak tam jest ?? Pozdrawiam :)
Joanna28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 01 kwie 2016 21:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Joanna28 »

Ja się wybieram od 4.10 na pobyt z NFZ
Pozdrawiam
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć , to super :) Napisz jak wrócisz ,jak wrażenia z pobytu . Jadę pierwszy raz i nie kryję ,że jestem ciekawa jak to tam wygląda taki pobyt . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Dzia_dek »

Inka pod hasłem "Wiarus"znajdziesz opinie o tym obiekcie zebrane na naszym forum od 2012 roku.
Jest tego dość sporo, a najnowsze wpisy są z przełomu czerwca i lipca bieżącego roku. Miłej lektury.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Witam, również jadę do Wiarusa 24.11, czekam od marca 2020 roku. Byłem już w 2019 roku w Wysowej i było spoko. Skąd jedziesz Inka?
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć , jadę z okolic Wadowic . W maju 2020 miałam termin do Wysowej ale się przez pandemię odwlekło. To super , napewno gdzieś tam się zobaczymy :) Pozdrawiam
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Ja jadę z Sosnowca, oby tylko z powodu czwartej fali nie wprowadzili jakiś obostrzeń albo całkowicie nie odwołali turnusu. Jak otworzyli sanatoria po przerwie to ponoć nawet z pokoju nie można było wyjść tylko na zabiegi.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

A Wysowej byłem w maju 2019 i było super, tu ten termin trochę nieciekawy(pozna jesień) no ale jak dają to trzeba brac😀
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Lolo , nooo zobaczymy co z tego wyniknie ;) Myślę że nie odwołają turnusu no i musimy jeszcze przejść testy bo ZUS wymaga , co mnie zaskoczyło bardzo , bo jestem ozdrowieńcem i zaszczepiona . Termin też trochę mnie przeraża bo prawie zima . Może nie będzie tak źle , damy radę .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka. O testach to nie wiedziałem, ja też jestem zaszczepiony, a tak naprawdę jeszcze nie mam skierowania, ale byłem pytać w Zusie i babka po telefonie podała mi termin i miejscowość. Może sypnie śniegiem, zobaczymy😀
ODPOWIEDZ