Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Też jadę, też Kołobrzeg, już się cieszę, może jeszcze ktoś dołączy? Pozdrawiam
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Przeczytałam wszystkie dostępne informacje o Perle - te ostatnie też - dzięki Darek - może uda mi się odnaleść w tym wielkim obiekcie i oby pogoda była znośna.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Czy w Perle Bałtyku jest możliwość wypożyczenia szlafroka na cały turnus? Czy już ktoś wypożyczał? Czy w pokojach są lodówki?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: zbigniew165 »

Nina11 napisz do Darka, bo jest znawcą Kołobrzegu a Perłę Bałtyku zna od fundamentów. :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: darek »

Szlafrok

Oficjalnie dla gości komercyjnych.
Ale na spokojnie można wypożyczyć w Recepcji.
Koszt chyba 25 zeta za wypożyczenie plus kaucja 50 zeta-Zwrotna

Lodówka

Jest w 99% pokoi .
Są to te małe 75 litrów o wymiarach 50 x 60 x60 cm

Suszarki

Są w pokojach po modernizacji podczas ostatniego przestoju .
Na pewno są od 8 w górę oraz wybiórczych na niższych kondygnacjach.

Ręczniki

No niestety , obecnie raczej trudno nazwać jej ręcznikami .
Raczej Bardzo stare ścierki .
Ale jest opcja wymiany za całą złotówkę ręcznika .
Prawda jest taka że nie dosuszysz po zabiegach zawsze sa Wilgotne
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Dzięki za info - nie byłam w Perle, ale byłam 2 lata temu w Mewie II, pogoda jako to we wrześniu była w kratkę. Wróciłam zadowolona i z zabiegów i z tańcow w muszli. Koleżanki też spoko. Pozdrawiam Teresę i Krysię. Kołobrzeg jest wspaniały.
Awatar użytkownika
UlaK
Posty: 2
Na forum od: 03 paź 2021 11:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: UlaK »

Cześć,
Jadę 16.10.2021
Po przeczytaniu wszystkich opinii na forum jestem skołowana, nie wiem czy brać ręcznik, czy jednak zdać się na sanatoryjne. Szlafrok sobie odpuszczam, wypożyczę na miejscu. Myśl o walce o pilota TV i o radiu grającym 24 godz. trochę mnie rozwala... Niestety poza leczeniem, będę musiała popracować na komputerze (takie czasy), dlatego myślałam o jedynce, nawet za dopłatą, ale okazuje się to niemożliwe.

Nina11, jedziesz 13.10? trochę dziwnie, tak od środy, ja jadę 16 w sobotę...

Darku, czy jako specjalista, możesz podzielić się opinią o wyżywieniu - diecie dla osób otyłych? Wiesz może czy faktycznie jest wyznaczona dieta, czy wolna amerykanka i bufet jak dla wszystkich? Czy z basenu można korzystać poza wyznaczonymi zabiegami, po prostu iść popływać? Czy jest dostępny sprzęt cardio gdzie można samodzielnie poćwiczyć?
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

UlaK jeszcze raz sprawdziłam - tak mam pobyt od środy 13.10 do 3.11. Ale miło że będziesz od soboty mam nadzieję na wspólną kawę i może wspólne spacery. Lubię dużo chodzić z kijkami i mam nadzięję, że pogoda na to pozwoli. Do zobaczenia w Ko-gu.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Pozdrawiam serdecznie Alkę z Kołobrzegu, któej fotki bardzo cieszą moje oczy - te zachody słońca są wspaniałe. Pozdrawiam też serdecznie Gienię, która zawita do Mewy równo tydzień wcześniej. Dobrego dnia dla wszystkich: tych co teraz są w Ku-gu i tych co przyjadą lada moment.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: alka50+ »

Nina11....dzięki za pozdrowienia. Cieszę się, że moje zdjęcia zwróciły Twoją uwagę. :serce:
Moim zdaniem...będziesz zadowolona z pobytu. Teraz takie czasy różne i w oczekiwaniach i w tym co otrzymujemy. Warto wyegzekwować to co się należy / zawsze będąc miłym więcej otrzymamy ..może trudniej odrzucić/ a na drobiazgi szkoda czasu. Żaden dzień się nie powtórzy...więc trzeba go wziąść tak jak pasuje Nam.
Miłych spacerów...pogody i sztormu...wszystkiego dobrego tego co może się zdarzyć....wspaniałego towarzystwa a resztę/ wyżywienie b.drogo w dopłacie gdybyś chciała to dodatkowo zrobić...i nocleg i zabiegi/.

Mnie zawsze cieszy...gdy kończąc turnusy kuracjusze wyjeżdzają zadowoleni z Kgu.... :serce:

Pozdrawiam...nadal z Dublina....ale wrócę ...wrócę.:kwiat:
ODPOWIEDZ