Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Ja planuje wyjazd w styczniu czyli może z tego nic nie wyjść 😪😪i będzie drugi rok w domu
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Nie, ja byłem zanim jeszcze covid pojawił się na świecie, Maj 2019,bylo super, ale słyszałem że w pandemii to był dramat, ludzie pozamykani w swoich pokojach i jeden na drugiego patrzyl wilkiem czy czasem nie jest nosicielem. Broń Boże zakaslac😂😂😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

W 2019 już był tylko nikt jeszcze tego nie kojarzył...byłem w końcu roku na 40 osób 8 było z typowymi objawami covid , nawet jeden z kolego zażartował,,,,,W Chinach nie byłem,,,,, a ujawnili to dopiero w 2020 . Kazdy z nas pamięta Czarnobyl i czas ujawnienia a czas emisj..Sam siedzieć blisko niego nawet nie przypuszczałem wtedy że takie to będą skórki.
Zresztą e-recepty już szykowali wcześniej.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Witam ponownie ;) Właśnie już po pracy jestem , hurraa 🤗 ooo ale się tu rozkręciła pogawędka , cieszę się bardzo :) Fajnie jest tak się podzielić swoimi doświadczeniami i wrażeniami z tych rehabilitacji. Ja tak myślę że nie powinni aż tak rygorystycznie do tego podejść , w sumie to jesteśmy zaszczepieni co nam jeszcze mogą nawymyślać :D W 2020 to wiadomo że cudowali bo dopiero się rozpętała ta pandemia, nie wiedzieli z czym się mierzą . Insygnia 2010 powiem Ci że to dobry pomysł z tymi wieczornymi wycieczkami ;) Lolo szykuj latarkę , ogarniemy po przyjeździe ekipę i pójdziemy zwiedzać okolicę . Tylko czy my się tam odnajdziemy w tym tłumie, bo o myślę że w tym terminie będzie nas tam więcej :D
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka😀Taa będziemy chodzić z latarkami, ale chyba po sprzęt do nocnego jak braknie😜 A jak się odnajdziemy, musisz założyć koszulkę z napisem Inka75 to na pewno Cię rozpoznam😂
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Ha ha Lolo 😁 powiem Ci że dobrze to ująłeś . Ciekawe jak daleko będzie ten nocny 🍾 , nie ma sprawy ja to lubię taki spontan ha ha . Zawsze się śmieję sama z siebie że chyba nigdy nie spoważnieję i jak zobaczysz w pierwszym dniu brunetkę z długimi włosami w koszulce z skorpionem🦂to będę to Ja 😁 Taki mam znak zodiaku .Nick Inka to na szybko wymyśliłam bo jak wpisywałam swoje imienne to wszystkie zajęte .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Uuu, skorpion zaczynam się bać 😂😂😂Mój syn jest spod skorpiona, wiem coś o tym😜
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

To urodziny masz w październiku czy w listopadzie?
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Lolo :) echh środek nocy a tu trzeba do pracy wstać 😑 dlatego cieszę się z tego wyjazdu bo sobie psychicznie też odpocznę od pracy i tego wczesnego wstawania . Proszę jak nam pięknie tu ranga leci w górę od tego plotkowania hihi , za chwilę stopnień kapitana dostaniemy :lol: Ja jestem październikowa, dokładnie za 14 dni skończę te "naście" lat 😁 wiek to jest tylko liczba , najważniejsze to na ile się człowiek czuje . Miłego dnia :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

🙉🙉🙉🙉🙉😁😁😁😁ciekawe czy taki sam entuzjazm będzie miedzy wami jak się zobaczycie. 🤭🤭🤭🤭Pisanie to jedno a real i kontakt to drugi temat .
Coś mógłbym w temacie powiedzieć , jako że nie raz ba nawet zabierałem swoim autem do tego samego sanatorium kogos z tego portalu lub z Blabla.🙉🙉
Jedziecie chyba z zusu .??????
ODPOWIEDZ