Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Każdy ma inne wrażenia z pobytu w sanatorium, doświadczenia i nie zawsze się one zgadzają . ;) Ja to sobie opinię wyrobię jak wrócę .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Eee tam, lepiej posłuchaj Pana Insignia bo on jest weteranem w tych sprawach😀Pamiętaj tylko aby się nie dać namówić na kawę i ciastko😂😂😂
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Hej hej Lolo , kiedy ja bardzo lubię kawę i ciasto :D Moim zdaniem to nie jest wcale zobowiązujące.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2021 20:16 przez Inka75, łącznie zmieniany 1 raz.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Pan I twierdzi inaczej, wiem odpisałem.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Ha ha trzeba się będzie pilnować bo jak nas zamkną , to takie kawa i ciastko parę razy dziennie to pójdzie w boki :lol: :lol:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Na podstawie pierwszego , jednego pobytu opini nie będziesz miała, zawsze dobrze trafiłem nie narzekam, klimat pobytu tworzymy sami , każde miejsce każdy wyjaz nie daje jednoznacznej opinii, bo każdy rozni się, bo na nim rozni ludzie z różnych środowisk.a tym bardziej w obecnej sytuacji .
Nic tu nie pomogą plany , nastawienie, na miejscu się okaże, kolega,,, lol ,,,,🤭🤭🙉🙉mnie zaraz znów zgani ,,,,,że z autopsji,,,,😁😁😁ale musicie wiedzieć że kazdy to czyta co piszemy i mało tego będzie z wami na turnusie i siedzac kolo was bedzie pisał z fona na forum jednocześnie nie mając odwagi aby się przyznać że był tam i jest podczas pobytu , po prostu mają odwagę tylko piszac
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Te boki to zależą od tego ile zony 🙊🙊🙊🙊panom kasy na wyjazd i ubrań na wyjścia przydziela 🙊🙊🙊😁😁😁😁.
A to już temat rzeka 🙉🤭🤭🤭 w każdym razie wesoło jest z nie których , ale to z zusu turnusy
A na nfz zony mocno mężów pilnują 🤭🤭🤭🤭🤭 I odwrotnie też to działa 😉jeszcze bardziej
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Insignia 2010 , no powiem Ci że taka krąży opinia o sanatorium , u nas to się mówi na to krzakoterapia :lol: ha ha to się nie dziwię że żony pilnują mężów i lub na odwrót . Nic się nie dzieje bez przyczyny ;) Byłeś z tego co czytam w różnych miejscach na rehabilitacjach to pewnie się naogladałeś różnych sytuacji , ja to tylko znam tylko z opowiadań znajomych . Ciebie nie boi się żona samego puszczać ??
Pozdrawiam , miłego dnia życzę :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Owszem byłem w różnych miejscach, i naprawdę nie było jakiś drastycznych zachować, może jakieś wybryki drobne że strony Panów w wyniku nadużycie alko tz widoczne jego tylko objawy. To co pisałem kawa ciacho i jak się przykleił to żadna siła nie oderwie, to relacja Pań , nie stety wbrew opini,,,, lola,,,,z autopsi tego nie znam 😁😁😁😁😁😁A jeżdżę co roku więc znam sytuację.poza 2020 pandemia ,
Mity owszem są I krążyć będą bo może kiedyś ktoś takie numery robił .
Dziś ludzie nastawiemi w większości są na zabiegi i mile spędzenie , poznanie terenu, wycieczki przecież to jedyny czas kiedy każdy ma go włącznie dla siebie
Czy mnie żona puszczą? Niestety sam decyduję i sam się przygotować muszę na taki wyjazd .
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Insignia , no tak różni ludzie wyjeżdżają na sanatorium ;) Jedni będą sobie pilnować zabiegów i na tym się skupiać , drudzy tylko by poszaleć bo tego nie mają na codzień nikt ich nie zna to co im zależy :lol: Ja jadę że względu na stan zdrowia mojego kręgosłupa , myślę że mi pomoże taka intensywna rehabilitacja . Co do imprez itp to wiadomo , też trzeba się zrelaksować i przy okazji też zwiedzić tamte tereny ;) Oby w miarę pogoda była ;) jakoś nie przepadam za późną jesienią, wieczorem szybko ciemno się robi .
ODPOWIEDZ