TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: szynszyl64 »

Matejko. Pierwszy raz w sanatorium? Bo jak byłeś to wiesz czego można się mniejwięcej spodziewać. Więcej na forum oceń sanatorium.Wpisz Plon i
powinny wyskoczyć opinie.Szkoda że termin po moim bo byśmy się wspierali a może i inni by się przyłączyli do tego wspierania.😉😉😅
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: szynszyl64 »

😒😒😒😒😒🤷‍♂️??
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: Bogutka5 »

Ponownie wtrącę swoje 3 grosze. Przespacerowaliśmy Polańczyk. Mnóstwo kuracjuszy, więcej niż 10 lat temu karczm, oberż, nadal pływają po Solinie stateczki turystyczne. Jest pięknie. Naprzeciw Plonu nadal działa Zakapior z pysznym łemkowsko-bojkowskim jedzeniem i grzanym winem. A w Terce najlepszy pstrąg jaki jadłam. Jutro wracamy. A szkoda.
matejko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 24 kwie 2021 16:35
Oddział NFZ: Śląski

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: matejko »

A jak tam jest obecnie w Plonie?
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: szynszyl64 »

🤷‍♂️🤷‍♂️🙄
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: szynszyl64 »

Witajcie. Myślę że będzie to mój ostatni wpis.Słuchając mojej z jednych ulubionych stylów 🤠muzyki zastanawiam co napisać? No dobra. Może na samym
początku podziękuje ludziom którzy się na forum się odezwali.Domyślam się że w tym okresie gdzie trzeba ogarnąć cmentarze ,znicze,wiązanki i resztę nie ma się czasu na pisaniu na forum.Może my faceci nie wiele się tym przejmujemy ale nasze kobiety bardziej.Pisząc żartem trochę się nie dziwię. Gościa
trzeba oprać i wyposażyć żeby wstydu nie było.W końcu jedzie do sanatorium ( co prawda myślę o tych co pierwszy raz jadą). Reszta:no cóż ci wiedzą
jak sprawę ogarnąć.Teraz tylko testy i jazda jedziemy po zdrowie. Na podbój dzikich bieszczadzkich krain. To dla tych co nie byli.😀😀Ale ci co byli będą przewodnikami
dla tych co nie byli.Myślę że zobaczymy się na miejscu. W tym całym zgiełku znajdziemy wspólny język.Kochani ja kocham ludzi. Może nie wszystkich toleruje. Ale jak ktoś powiedział '' Jak wszyscy byli by równi to świat by był by nudny''. Do zobaczenia w jesiennych barwach Bieszczad i do zobaczenia w sanatorium PLON.🤗😍
matejko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 24 kwie 2021 16:35
Oddział NFZ: Śląski

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: matejko »

Szynszyl64 miłej kuracji. Walizka już spakowana?
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: alaxa »

Szynszylek, myślę, że będzie to udany turnus...w końcu w POLANCZYKU...to jakże inaczej. Miłego odpoczynku, skutecznej rehabilitacji i do miłego usłyszenia 😊👍
Iwona42
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 02 lis 2021 13:27
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: TURNUS POLAŃCZYK 30,10,2021

Post autor: Iwona42 »

Witam, orientujecie sie czy jest szansa na pokój jednoosobowy w Amer Pol? Jak można taki "zdobyc"?
ODPOWIEDZ