Wieniec Zdrój od 03.11.2021

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
dana62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 25 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój od 03.11.2021

Post autor: dana62 »

Witam
W Jutrzence w Wieńcu byłam od 13.09-6.10.2021.W obiekcie tym było w tym czasie ok.1300 osób .Dużo ludzi chorowało .Byłam w pokoju 2 osobowym o jedynce nie było mowy -nie było nawet z kim rozmawiać a pani kierownik wiecznie niedostępna chociaż dzwoniłam wiele razy na 3 miesiące przed przyjazdem .Pani z mojego pokoju na soboty i niedziele wychodziła na komercję z osobą towarzyszącą przyjezdną -posiłki i zakwaterowanie .Pewnego dnia zaczęła mieć objawy covidowe -potwierdzone testem i trafiła do szpitala. Ja też zaczęłam mieć objawy- 1.10.-potwierdzony covid-izolacja 10dni-gdzie do 6.10 byłam w ośrodku ,następnie sanepid wyraził zgodę po wielu perypetiach aby resztę izolacji odbyć w miejscu zamieszkania .Nadmienię że jestem podwójnie zaszczepiona w styczniu .W informacji o przebytej rehabilitacji w ramach prewencji rentowej mam wpisane -choroby współistniejące covid-19,wirus zidentyfikowany 1.10.2021.Leczenia nie zakończyłam,nie wiem jak odniesie się ZUS po otrzymaniu moich dokumentów.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Miron10
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 07 paź 2021 07:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Wieniec Zdrój od 03.11.2021

Post autor: Miron10 »

Dziękuję za rady. Trzeba będzie gdzieś zaparkować.
Miron10
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 07 paź 2021 07:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Wieniec Zdrój od 03.11.2021

Post autor: Miron10 »

Dziękuję za rady. Trzeba będzie gdzieś zaparkować.
ODPOWIEDZ