Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: +alicja+ »

jak Wam tyłki w pampers ubiorą, cewnik założą, nikt nie pomoże i zabraknie respiratora, lekarza, pielęgniarek, to inaczej będziecie piszczały i obyście nie doświdczyły🤨

i dalej smarujcie durnoty...
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Jankaa »

Nie czuję potrzeby tykania nawet jeśli takie są zasady .
A komu przeszkadzają opisy osób co przeszły chorobę ?Pani Pani Majko?
Kpiną jest przepraszam zwracanie innym obcesowo uwagi w takim tonie .
Proszę się powstrzymać to niegrzeczne .Jak zechcę i każdy kto jest tutaj
to napisze co zechce tylko bez obrażania bo to to są zachowania nigdzie nie
tolerowane nie tylko na Forum . :)
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Jankaa »

Dopiszę gratuluję poziomu jaki Panie wnosicie tutaj brawo .
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Jankaa »

Nie omieszkam podziękować Pani Alicjo za życzenia Pani życzę jednak by nigdy nie zachorowała
miała się dobrze i była lepszym wzorem dla nowych tutaj forumowiczow na zmiany zawsze jest odpowiedni moment :)
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: +alicja+ »

nie brnij, nie kompromituj się do cna...
Gość

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Gość »

Janko...Pani Janko jeżeli Pani tak woli, zupełnie szczerze i bez kpiny życzę Pani dobrych decyzji i zdrowia. Życie zweryfikuje wielu z nas w najbliższym czasie. Nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek a co do zasad zwracania się Forum "tykanie" jest formą ogólnie przyjętą jak i używanie nicków nie mających nic wspólnego z reguły z prawdziwymi imionami czy nazwiskami. 😏 Ale to tylko mała dygresja.
I chciałabym coś dodać ale sensu brak...zatem spadam do bardziej konstruktywnych działań.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

+alicja+ pisze: 11 lis 2021 21:28 Gienia, jak nie ogarniasz to już nie ogarniesz...
Ręce opadają od tych głupot, lepiej już nie piszcie... 😖
Alicja , uważasz , ze tylko Ty masz monopol na prawdę . :?:
Nie czytam Twoich opinii , bo mnie one nie interesują , tak jak i 2 innych osób z tego forum , ale gdybym nawet przeczytała i nie zgadzałabym się z nimi , nigdy nie napisałabym Ci , ze piszesz głupoty . Każdy ma swoje zdanie i swoje racje , a forum jest po to , aby je wyrażać , czytać opinie innych i wyciągać wnioski .

Już raz w tym temacie prosiłam Cię , abyś nie odnosiła się do moich wpisów , widzę , że trudno Ci to uszanować :?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Felice »

Majka daj spokój z tą panią … jeżeli forma przyjęta na forum komuś nie odpowiada, nie musi na to forum wchodzić i wypowiadać się.
W kwestii koronowirusa wolę zdecydowanie słuchać autorytetów medycznych i naukowych niż boksować się z panią Franią z Pcimia, która za ten autorytet uważa się.
Dnia bez zakażenia i poszczepiennych dolegliwości. Zdrowia tym, którzy borykają się ze skutkami tej strasznej choroby.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

bardzyk2 pisze: 11 lis 2021 12:25 Gieniu :kwiat:

Na pewno każdy ma inne życie i inne powody takiego czy innego stanu zdrowia. Ja tak myślę ogólnie, bo jak popatrzę, to mimo, że jestem na emeryturze i mieszkam sama, na mnie pandemia miała duży wpływ.

Na mnie i moją rodzinę pandemia w zasadzie nie miała wpływu . Wprawdzie byliśmy w kwarantannie , a syn w izolacji , bo miał wynik pozytywny , musiał go wykonać , bo kolega z pokoju , w pracy , zachorował na covid .
Przez cały okres pandemii , syn i mąż pracowali i pracują , mąż w dużym skupisku ludzi . Żal nam było tylko wnuka , który zamiast chodzić do szkoły , siedział pół dnia przed komputerem . Jednak soboty i niedziele spędzał z koleżankami i kolegami z klasy . Rodzice grupkowali Ich , było Ich 6-cioro , za każdym razem u kogoś innego i dzieci przez te 2 dni w tygodniu żyły normalnie . Nikt nikogo nie zaraził , nikt z tych rodzin nie chorował .
Jako , że mieszkamy w domu , mamy ogród , sad , działkę warzywną , dla mnie tak na prawdę nic się nie zmieniło . Może na samym początku nieco się dystansowałam od ludzi , ale to był okres gdzie karmiono nas informacjami o tym , że brakuje miejsc do pochówku , pokazywali zdjęcia , gdzie ciężarówki zwożą trumny do zbiorowych mogił , informowano o ciałach w Lombardii , których nie nadążają chować , ze nie ma kto robić pochówku , bo całe rodziny chorują , bądź umierają .
Jednak bardzo krótko tym żyłam ... potem cały czas miałam kontakt z rodziną , koleżankami , sąsiadami .
Jak żyłam przed pandemią , tak żyję i w pandemii . Jedyną różnicą jest to , że zakładam maskę tam , gdzie to jest wymagane .
W czasie pandemii byłam 2 razy w sanatorium , jechałam ponad 10 godzi pociągiem , za każdym razem żyłam tak , jak na pobytach przed pandemią . Jedno co odróżniało te pobyty , to maska w korytarzach zabiegowych .

Może to los oszczędza moja rodzinę , nie wiem .

Wszystkim czytającym dużo zdrówka i trafnych , przemyślanych decyzji .... Waszych decyzji :)

Jeśli chodzi o pampersy , cewniki , covida nie było , a te były i będą .
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: +alicja+ »

głupota teorii spiskowych w temacie covida, sięga zenitu...
Gieniu, tak Ty, jak i ja, możemy pisać, ot i cała filozofia🤨

a panie z Pcimia, miały, mają i będą miały swoje teorie uknute w ciasnych umysłach...
Gieniu, będąc w tych sanatoriach, też podglądałaś z boku Forumowiczów? Ty tak lubisz..
🤣
ODPOWIEDZ