Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Mój pobyt w Świnoujściu był relaksowy i rozrywkowy :x
Barbarka (dzięki rekomendacji Gieni i Zbyszka ) bardzo dobry wybór ze względu na położenie i warunki ogólne 8-) Jedzenie dobre, zabiegi ok. Jedyne co to popsuła się winda w środę i do naszego wyjazdu nie została naprawiona :roll: Dobrze, że pokój mielismy na 1 p i jakoś dawaliśmy radę :oops: Podziwiam ludzi z wyższych pięter i o kulach :(
Praktycznie jedynym miejscem rozrywkowym było Scaliano - najbliżej :lol: Ostatniego dnia ścieliśmy się z szefową- chodziło o dosadzenie nas do innej osoby :o :shock: Pobiera spore opłaty jak na warunki i muzykę puszczaną z kompa :? Ceny napoi wygórowane :roll: No cóż ciekawszego miejsca nie ma o tej porze roku ;)
Oczywiście wieczór miło spędziliśmy w Sobótce ze Zbyszkiem , ale to tylko na jego zaproszenie a frekwencja gości słaba ze względu na koniec turnusu.
i tu Kołobrzeg wygrywa zdecydowanie :)
Świnoujście jako kurort bardzo ładne. Cieszę się, że byłam i mogłam zobaczyć :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Marzenka zadowolona z pobytu 8-)
Fakt , że jeśli chodzi o ilość lokali z tańcami , to Kg zdecydowanie przebija Świnoujście , jednak Świnoujście jest piękniejsze 8-) mam na myśli część spacerową :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Gieniu zgadzam się z Tobą w 100% Świnoujście to kurort 😊, ale Kołobrzeg rozrywka i jod 🤩
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko, a w Świnoujściu nie ma jodu :?:
Byłem przed chwilą w Scaliano do którego chodziłaś i już tłoku nie ma. Na parkiecie kilka par, a przy stolikach siedziało kilkanaście osób w tym myśliwi. :lol:
U nas też frekwencji w środę nie było, bo przyjechał jakiś drętwy turnus i na 104 osoby przyszło tylko kilka osób i tak jest cały czas, a później narzekają, że nie ma rozrywek. :roll:
Co do myśliwych, to jednego wczoraj wyprosiłem z kawiarni, bo podawał się za naszego gościa.
Tak, że co do tej ilości lokali rozrywkowych, to bym nie przesadzał, bo u nas te co są świecą pustkami i mimo prowadzonych rozmów, że są tańce odzew jest znikomy i to kuracjusze sanatoryjni nie chcą w nich uczestniczyć, co dla mnie jest szokujące, bo przed wyjazdem do sanatorium każdy pyta, czy są zabawy taneczne. :roll:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Pandemia wszystko zmieniła :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Atina masz chyba rację, bo ludzie nie mają ochoty na zabawę, a chodzą tylko na spacery i siedzą w pokojach w czasie wolnym po zabiegach.
Ok. godz. 20.00 u nas na hotelu już panuje cisza i nie słychać żadnych imprez pokojowych, a często chodzę po piętrach.
Pielęgniarka sprawdza obecność przed 22.00 tylko przez wewnętrzny telefon i to wszystko. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Hm spać to mogę w domu, 😉 terapia potrzebna 🤩. Zbyszku w tygodniu też były luzy, a w piątek szefowa szalała to wyszliśmy 😮nie wiem ile w końcu było osób, ale cóż 🤑foch
Jod jest ale mniejszy bo zatoka, taką i info otrzymałam 🧐🙃
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

zbigniew165 pisze: 21 lis 2021 12:38
Pracy jest tyle, że ja już nie wyrabiam i jeżeli nie będę mógł pracować na pół etatu, to chyba zrezygnuje, ale na razie pracuję na dwóch etatach, a i kilka nocek było na trzeci etat. :roll:
Wrzuć na luz :lol: :lol: może ktoś Cię zastapi na tej recepcji ;)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Przyjemnie wspominamy Świnoujście i okolice. Uwielbiamy się włóczyć, poznawać, odkrywać. Wyspy Wolin, Uznam i Karsibór poznawaliśmy każdego dnia. Pojechaliśmy na Rugię, moje marzenie. Zaglądaliśmy do uzdrowisk cesarskich i miasteczek letniskowych niemieckiego wybrzeża.. w Koserowie spacerowaliśmy po nowym super molo. Płynęliśmy statkiem po porcie i katamaranem po delcie wstecznej Świny. Byliśmy w Peenemunde. Oczarował nas rezerwat Karsiborskie paprocie. Lista miejsc jest długa.
Pokochaliśmy historyczną promenadę, salon kurortu. Zbudowana półtora wieku temu przy plaży, dzisiaj jest 200 metrów od niej. Podziwialiśmy najpiękniejszą plażę i ogromne ilości mew. Podziwialiśmy falochrony i mądrość ich budowniczych.
Och. Mogłabym tak jeszcze długo. Bardzo się cieszę z pobytu tam. Zawsze gdzieś jest coś. Czy do Świnoujścia wrócę... chyba tylko na krótko. Lubię nowe. Może jak będzie tunel wpadnę na dzień z ciekawości. Mam nadzieję, że nie zanudziłam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Właśnie czytam, że otwarcie tunelu pod Świną przesuwa się na styczeń 2023. No nic. Pożyjemy zobaczymy.
ODPOWIEDZ