NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Andrzej1958 »

Nie trzeba się pochylać nad "ichnią" czy "naszą" statystyką. Śmierć jest śmierć, nieważne z jakiego powodu. A tych śmierci mamy dużo za dużo ponad średnią kilkuletnią. I o tym mówią "nasze" i "wasze" telewizory.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4493
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Andrzej1955 :kwiat: , jak ja dobrze Cię rozumiem, mam podobnie. W życiu staram się dostrzegać te pozytywne jego strony i często na przekór losowi idę przez życie z uśmiechem. A muszę przyznać, że ostatnio on mocno testuje moją filozofię i nie ma co się licytować, kogo bardziej życie doświadcza, bo dla jednego coś może być błahostką, a dla drugiego problemem nie do przejścia. Też często powtarzałam, zwłaszcza tym narzekającym na kraj w ruinie, że w Polsce wcale nie jest tak źle, jak się niektórym wydaje, zwłaszcza jak się ma okazję podpatrzeć, jak się żyje gdzie indziej. Ale zaczyna mnie bardzo niepokoić, to co się dzieje i w jakim kierunku zmierzamy i chodzi mi o całokształt, nie tylko sprawę pandemii. Pozostaje mieć nadzieję, że mimo wszystko mamy szczęście, że żyjemy w pięknym kraju nad Wisłą i będzie dobrze, czego sobie i Wam życzę. Trzymajcie się w zdrowiu kochani! :serce:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: mariolaa »

Życzę zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :serce:🌲 🎅🌲
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4493
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Ale się dziś narobiłam! :shock: Niestety lubię mieć wszystko świeżutkie, zwłaszcza, że świąteczne specjały będziemy "pożerać" :lol: przez kilka dni, bo u mnie pod żadnym pozorem jedzenia nie wolno wyrzucać. :) Także dzień mi upłynął przy garach, ale satysfakcja będzie jutro i pojutrze, gdy zacnie podejmę moich gości.
Dobranoc Nocne Marki! :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

To dobrze Czarownico :kwiat: jak człowiek jest spełniony i ma satysfakcję z tego co robi ,dzień przedświąteczny a tu Bardzo Smutna Wiadomość- Nasza Koleżanka Margot Odeszła Zbyt Wcześnie Na Wieczną wartę, Tam Gdzie Wszystko Jest Inne ,Bez Bólu ,Trosk, Pozostawiła po Sobie Kilkuletnią Spuściznę i zawsze Pozostanie w Pamięci Forumowiczów Którzy Od Jego Początku Je Tworzyli-Niech Jej Ziemia Lekką Będzie :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Lewek »

Bardzo smutna wiadomość, Margot swojego czasu udzieliła mi wiele pomocnych rad ☹️. Stanowczo za wcześnie.
Wszystkim tu zaglądającym życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: GIENIA »

I ja bardzo ciepło będę wspominać Margot :serce: także udzieliła mi pomocnych rad ...


Zdrowych , spokojnych Świąt życzę Wam Wszystkim :serce: :serce: :serce:

Obrazek
Gość

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Gość »

Witajcie Nocne Rozrabiaki :lol: :serce: :kwiat:
Ja w pracy, temperatura na plusie 1 st.
Wigilia późna po powrocie do domu ok. 20-ej
Smutna wiadomość od Lewka :serce: Czyżby nasza Margot :serce: odeszła :?: :cry:
Dziś wigilia świąt Bożego Narodzenia

Obrazek

Zdrowych i wesołych świąt życzę Wam kochani :kwiat: :serce: :kwiat: :serce: :kwiat: :serce:

Obrazek
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Adela »

Kochane Nocne Duszki :serce:
Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt.Dużo spokoju i trochę zapomnienia o dzisiejszym świecie.
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Princi »

Haj Nocne :kwiat:
Pewnie już wszyscy siedzicie za stołem. My czekamy aż jedyny żywiciel rodziny wróci z pracy.....i poczekamy prawie do Pasterki :?
Spokojnych Świąt :serce:
ODPOWIEDZ