Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Poczytałem trochę ale dziękuję za rady. Znalazłem na forum dużo info. Z tego co wynika to najważniejszy dobry nastrój :lol: :lol: :lol: :lol: I to mi się podoba. Jakoś to będzie.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Nie wiem czy dobrze to zrobiłam... :D :lol:
viewtopic.php?f=4&t=10373
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Przeglądałem forum i znalazłem faktycznie dużo info jesli chodzi o wyjazd. Jakoś to będzie dziękuje Wam Wszystkim.
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Podbijam ktos jedzie w tym terminie pocągiem ze Szczecina
zachodniopomorskiego
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Ja jadę jakieś 2 tygodnie po Tobie, więc pozwolę sobie odezwać się do Ciebie jak już tam będziesz i zapytać o Twoje wrażenia :-)
Fajnie, że nie tylko mnie nasz NFZ wysłał na drugi koniec Polski. Miło będzie spotkać "swojaka" ponad 800km od domu :-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

wyspiarka pisze: 14 sty 2022 23:13 Jest tutaj post dotyczący tego, co warto zabrać... ale lista jest długa a pomysłowość Forumowiczów nie ma granic hihi
Latem jest chyba łatwiej się pakować ale co tam... Trzeba zabrać ze sobą coś cieplejszego, coś na gimnastykę, coś na basen, obuwie sportowe, klapki... Nie dzwoniłam jeszcze do Biaweny, więc trzeba się dowiedzieć czy w pokojach są czajniki, szklanki i sztućce (nie trzeba będzie wozić). Jeśli ośrodek udostępnia ręczniki, to chociaż do zabiegów będzie można ich użyć ;-) Zawsze można spróbować sobie coś przeprac i wysuszyć na grzejniku (jak na koloniach hihi).
Skoro rozważasz podróż pociągiem, to będziesz ograniczony wielkością walizki :-) Możesz rozważyć wysłanie rzeczy kurierem (nie będziesz musiał dźwigać)...
W pokojach jest wszystko o czym piszesz. Ja nawet miałem chłodziarkę. Warunki lokalowe, żarełko , zabiegi i obsługa jest spoko chyba, że trafi się maruder. Ręczniki są 2. Jedyny problem jest z zakupami bo na miejscu można kupić w zasadzie wodę. Po inne rzeczy trzeba iść do jednego z dwóch sklepów które są ze sobą w zasadzie przez ścianę. Niektóre można kupić w kawiarence w IZC do godz. 22 lub w Glinniku do 15. Piękne widoki latem i teraz na pewno też . Kawę i ciastko można zamówić w stołówce ale dopiero po obiadku. Powodzenia
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Dziękuję Janie za informacje. Jeszcze nigdy tam nie byłam... a już mi się podoba :-)
Spacerować bardzo lubię, więc odległość od sklepów mi nie przeszkadza... choć kawka (i oczywiscie coś slodkiego) na miejscu to też dobra informacja :serce: :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Przez park jest niecałe 1,5 km a szosą ponad 2 km. Przez park w parku należy pójść w prawą alejkę na mostek i wyjdziesz obok karczmy Dziurnówka naprzeciw sklepów. W restauracji, karczmie czy hotelu latem były pustki, żadnej muzyki.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Teraz pewnie też cicho i smutno...
A jak było z jakimiś wycieczkami po okolicy? Pewnie teraz nikt nic nie organizuje... :-(
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Oczywiście ze sie odezwę "wyspiarko", dziękuje również za info o pokojach i okolicy. Może ktoś wie na temat wyposażenia kubki czajniki na herbatę, czy inne , szlafrok czy można wypożyczyć w recepcji czy lepiej wziąć swój. Zawsze to mniej żeczy do spakowania.
ODPOWIEDZ