Jestem W połowie książki. ..Siła kobiet....I mogę serdecznie polecić. ..
Czytacie książki?
- malgorzatas
- Przyjaciel forum

- Posty: 58948
- Na forum od: 16 lis 2013 14:16
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 6
- Podziękował: 1 raz
- Podziękowano: 2 razy
Re: Czytacie książki?
Jestem W połowie książki. ..Siła kobiet....I mogę serdecznie polecić. ..
Re: Czytacie książki?
Czytałam kiedyś książkę " Cynkowi Chłopcy" Swietłany Aleksijewicz. Teraz mi się przypomniała. Jest to wstrząsający reportaż, opisuje dramat, wspomnienia żołnierzy uczestniczących w wojnie w Afganistanie i ich rodzin. Miało już tego nie być...... brak słów.
Pozdrawiam wszystkich.
- Lewek
- Przyjaciel forum

- Posty: 8672
- Na forum od: 22 lip 2012 20:17
- Oddział NFZ: Świętokrzyski
- Staż sanatoryjny: 4
Re: Czytacie książki?
- malgorzatas
- Przyjaciel forum

- Posty: 58948
- Na forum od: 16 lis 2013 14:16
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 6
- Podziękował: 1 raz
- Podziękowano: 2 razy
Re: Czytacie książki?
Siła kobiet przeczytana....polecam
Teraz zabieram się za polecane przez Lewka
Pozdrawiam
-
forumowicz
Re: Czytacie książki?
Jeśli miałbym polecić w obecnej chwili jakąś książkę , to było by to dzieło Aleksandra Sołżenicyna " Archipelag Gułag "
Cytat :
Książka jest świadectwem zbrodniczej działalności systemu komunistycznego w ZSRR. Autor, wykorzystując swoje doświadczenia, pokazał rozwój i rozprzestrzenianie się systemu więziennictwa radzieckiego, którego celem pierwotnym miała być „eliminacja wrogich klas społecznych”. W konsekwencji powstał cały „archipelag” obozów koncentracyjnych i obozów pracy, nazwany od instytucji zarządzającej (Gławnoje Uprawlenije Łagierej) Archipelagiem GUŁag. Dzieło jest świadectwem stopniowego odzierania człowieka z jego godności i zmuszania do niewolniczej pracy pod wzniosłymi hasłami.
- malgorzatas
- Przyjaciel forum

- Posty: 58948
- Na forum od: 16 lis 2013 14:16
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 6
- Podziękował: 1 raz
- Podziękowano: 2 razy
-
Bibi2
- Super Kuracjusz

- Posty: 6075
- Na forum od: 07 kwie 2021 14:26
- Podziękował: 51 razy
- Podziękowano: 75 razy
Re: Czytacie książki?
Ogromne wrażenie na mnie wywarł , tak warte przeczytania .
Ten pan , który zdecydował o wojnie , działał w organizacji , która niszczyła ludzi i bardzo tęskni za swoją prawdą
-
berbla65
- Super Kuracjusz

- Posty: 1058
- Na forum od: 22 mar 2019 12:28
- Oddział NFZ: Śląski
- Staż sanatoryjny: 10
- Podziękował: 6 razy
- Podziękowano: 2 razy
Re: Czytacie książki?
,,Kochana córeczka " przeczytana- było mi ciężko czytac ( hmm, troche jakby mnie dotyczyła- wróciły wspomnieniaLewek pisze: 26 lut 2022 22:16 Berbla cieszę się, że podoba Ci się polecona przeze mnie "Kochana córeczka". Miłego czytania.
- malgorzatas
- Przyjaciel forum

- Posty: 58948
- Na forum od: 16 lis 2013 14:16
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 6
- Podziękował: 1 raz
- Podziękowano: 2 razy
Re: Czytacie książki?
Przeczytałam
Smak szczęścia
Paryska nieznajoma......Santa Montefiore
Polecam...
