Sanatoria ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Aga92
Posty: 2
Na forum od: 03 lut 2022 14:26
Oddział NFZ: Śląski

Sanatoria ZUS

Post autor: Aga92 »

Jest ktoś z Rybnika i okolic? Jakie najczęściej przydzielali Wam sanatoria na rehabilitację ZUS i jakie opinie macie o tych ośrodkach ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoria ZUS

Post autor: sztani »

Witaj na forum .opinie to najlepiej samemu poczytać ,po to jest to Forum . Nie oczekuj za wiele .Ostatnio w ogóle jest mało opinii. Jaki kierunek rehabilitacji bo to też ważne .Czy narząd ruchu, oddechowy, czy psychosomatyka . :) Można chcieć tu pojechać a i tak ZUS kieruje tam gdzie chce. I jeszcze jedno trzeba przejść pozytywnie komisję.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatoria ZUS

Post autor: gosiam »

Z tego co wiem teraz ZUS przysyla pismo z narzuconym miejscem wyjazdu. Gdy ja jechałam /2016/ mialam propozycje trzech miejscowości i terminow. Ale to już bylo.....😀
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS

Post autor: alaxa »

Teoretycznie tak, ale u nas w lubelskim a dokładnie ZUS Biłgoraj wysyła przeważnie ok 200 km od miejsca zamieszkania, czyli najczęściej Iwonicz, Polańczyk, Rymanów, ostatnio..dosc często Osieczek, czasami komuś trafi się Krynica albo Muszyna, ale nie za często bo to ok 300 km. Więc na np Ustroń czy inna oddaloną miejscowość raczej szans nie mamy. Pozdrawiam 😊
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatoria ZUS

Post autor: jarkoz »

gosiam pisze: 17 lut 2022 20:42 Z tego co wiem teraz ZUS przysyla pismo z narzuconym miejscem wyjazdu. Gdy ja jechałam /2016/ mialam propozycje trzech miejscowości i terminow. Ale to już bylo.....😀
W mazowieckim można negocjować. Bardzo sympatyczne panie pracują w Zusie w Warszawie na 11 Listopada. Ja dwukrotnie zmieniałem czas i miejsce wyjazdu.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatoria ZUS

Post autor: gosiam »

Jarkoz super że jest taka możliwosc. Zawsze mozna wybrać ciekawszą dla siebie miejscòwkę. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ