Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: ZAGUBIONY »

Zbigniem no i to jest odpowiednie podejście do pobytu jak wieść gminna niosła parę lat temu że jak na pizzę to tylko do łysego , polecam też wycieczkę do cerkwi ( Cerkiew pw. Św. Równego Apostołom Księcia Włodzimierza Wielkiego ) . Oczywiście na górę Parkową no i kawa u Babci Maliny choć nie wiem czy czynne bo od ponad roku coś tam kopią i skończyć nie mogą , kiedyś przed Hawaną był szlak do wyciągu na Jaworzynę Krynicką ale teraz widzę że za drewnianą knajpką jest wyciąg więc może coś się zmieniło . W ramach spacerku po Krynicy to Hotel Kiepury , stara pijalnia , muzeum zabawek ( można posiedzieć tam sobie w ławkach z lat 70 tych . No i coś dla ciała to najlepszą czekoladę na gorąco w Krynicy piłem w Pijalni czekolady u J . Kiepury ,na deptaku w Willi Biała Róża była pyszna kawa po Irlandzku , aaaaaaaa i kawałek dalej muzeum Nikifora .
Awatar użytkownika
Hejusia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 22 lut 2022 18:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: Hejusia »

ZAGUBIONY pisze: 09 kwie 2022 00:17 Emik ja też uważam że małżeństwa nie powinny być wyróżniane i premiowane 2 jakim prawem ?? no chyba że jeden z małżonków jest prywatnie ale jak oboje z nfz to tylko kolejność rezerwacji powinna decydować , chyba że jedna z osób ma wpisaną opiekę .
A jak Mąż 20 lat starszy to można uznać, że potrzebuje opieki bez wpisywania w skierowanie? :lol: :D
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: ZAGUBIONY »

To załatw mu opiekę innej kuracjuszki a my będziemy się sobą opiekować tu i tam :lol:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: Zbigniew- I »

Dzięki Zagubiony :kwiat: za podpowiedzi, postaram się wszystko zrealizować. Krynicy nie znam, wpadłem tam na kilka godzin w lipcu przy okazji pobytu w Szczawnicy. Zachwyciła mnie wieża widokowa na Słotwinach. Niezapomniany spacer w koronach drzew, szum lasu, śpiew ptaków, cudowne krajobrazy. Powtórzę.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: ZAGUBIONY »

Ooooooooo byłeś w mojej ukochanej Szczawnicy superrrrr już Cie lubię ;) żeby pogoda dopisała to zwiedzisz .
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: Zbigniew- I »

Zagubiony, byłem na pobycie hotelowym, bez zabiegów w Nauczycielu, w dobrym towarzystwie. Pochodziliśmy po górach i zwiedziliśmy okolice od Zakopanego po Krynicę. Tańce w Budowlanych i na Placu Dietla.
Awatar użytkownika
maurycy andrzej
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 06 kwie 2022 07:56
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: maurycy andrzej »

Panowie jak Was czytam,to co raz bardziej chcę jechać, mimo niedogodności jakie się zapowiadają. Towarzystwo najważniejsze.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: ZAGUBIONY »

No baaaaaaaa jak towarzycho CDD to najlepsza pogoda wydaje się kiepska ale z super towarzychem nawet w deszczu jest fajnie :D
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: ZAGUBIONY »

Zbigniew- I pisze: 09 kwie 2022 20:12 Zagubiony, byłem na pobycie hotelowym, bez zabiegów w Nauczycielu, w dobrym towarzystwie. Pochodziliśmy po górach i zwiedziliśmy okolice od Zakopanego po Krynicę. Tańce w Budowlanych i na Placu Dietla.
No znam te klimaty jak i didżej w Budowlanych jeszcze z czasów gdy grał w Aidzie teraz to ruina :( :( taka sama jak pod nią baza zabiegowa .
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krynica-Zdrój, Lwigród 23.04 - 14.05.2022r.

Post autor: Zbigniew- I »

ZAGUBIONY pisze: 09 kwie 2022 22:19 No baaaaaaaa jak towarzycho CDD to najlepsza pogoda wydaje się kiepska ale z super towarzychem nawet w deszczu jest fajnie :D
Słusznie prawisz, w dobrym towarzystwie zawsze ktoś wymyśli jak mile spędzić czas niezależnie od warunków i pogody. I efekt kuracji jest o niebo lepszy od tych co poruszają się tylko między zabiegami, pokojem i stołówką. Człowiek, to istota stadna i najlepiej funkcjonuje wśród innych. Endorfiny, to hormony szczęścia, w pojedynkę ich niewiele wyprodukujesz.
ODPOWIEDZ