Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Szpaczek »

Od poniedziałku 28 marca, przestał obowiązywać wymóg wykonania testu przed wyjazdem do sanatorium lub przed przyjęciem do szpitala. I to nie prima aprilis. Na stronie NFZ jest komunikat
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Szpaczek »

I masek juz nie ma.
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: re12nia »

Leon43 pisze: 05 mar 2022 22:31 Po to jest forum. Mnie ktoś niejednokrotnie pomógł więc i ja chętnie. Wszystkim życzę udanych wyjazdów.
Czy może mi Pan napisać,czy za pobut w Perle Bałtyku można zapłacić Kartą????? Nie chcę brać gotówki! Można prosić o odpowiedz!!! :serce:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: ewasz »

Jak w Mewie można to i w Perle bo to to samo przedsiębiorstwo.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Muzyczka »

Witam, płaciłam w Perle Bałtyku w styczniu kartą bankową, za przedłużenie pobytu tj.40 zl kartą, gdyż jechałam dopiero wieczorem pociągiem sypialnym na noc...Bez problemu kartą płatniczą, chyba, że nagle jakiś problem stanie się z terminalem, lub np. brak prądu....hi..
Proszę uprzejmie zadzwonić na recepcję, wytłumaczą i upewnią.... Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: darek »

re12nia pisze: 01 kwie 2022 19:51
Leon43 pisze: 05 mar 2022 22:31 Po to jest forum. Mnie ktoś niejednokrotnie pomógł więc i ja chętnie. Wszystkim życzę udanych wyjazdów.
Czy może mi Pan napisać,czy za pobut w Perle Bałtyku można zapłacić Kartą????? Nie chcę brać gotówki! Można prosić o odpowiedz!!! :serce:
W obecniej sory dotychczasowej sytuacji NAWET ZALECANE BYŁY Płatności kartą
Nawet opłatę klimatyczną od lat płace kartą

Generalnie 90% płatności w Kołobrzegu można kartą choć są punkty gdzie słychać TYLKO GOTÓWKA
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: re12nia »

Muzyczka pisze: 01 kwie 2022 21:54 Witam, płaciłam w Perle Bałtyku w styczniu kartą bankową, za przedłużenie pobytu tj.40 zl kartą, gdyż jechałam dopiero wieczorem pociągiem sypialnym na noc...Bez problemu kartą płatniczą, chyba, że nagle jakiś problem stanie się z terminalem, lub np. brak prądu....hi..
Proszę uprzejmie zadzwonić na recepcję, wytłumaczą i upewnią.... Serdecznie pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedz, pakuję się i wyjeżdzam za kilka dni. Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Muzyczka »

Życzę powodzenia......
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Szpaczek »

Dziękuję kochana Muzyczko. I tak się stało. teraz nie ma ani testów ani maseczek. I bardzo dobrze.. Pozdrowionka dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku, Kołobrzeg 02.02.2022 r.

Post autor: Muzyczka »

O!!!!! Super 👍 dziękuję za napisanie Szpaczek. Dziś chyba piękna pogoda była nad morzem i cuuuuudne chwile...oby...
Jestem na zachodzie Polski, koło Wrocławia u Mamy na Święta, trzeba było pomóc..i tutaj od rana świeciło ładnie słoneczko, prawie bezchmurnie, później przyszły chmury, ale piękny dzień, i pomarańczowo- czerwony zachód....
Dziękuję bardzo za opisanie jak jest teraz w Perle Bałtyku i życzę wspaniałych, dalszych pięknych dni.... serdecznie pozdrawiam 🐣🙂🐣🙂
ODPOWIEDZ