Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Michalstdg
Posty: 1
Na forum od: 30 mar 2022 21:59

Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Post autor: Michalstdg »

Witam. Wybieram się 1 raz na turnus do sanatorium. Trafiło na Rabkę Olszówka pawilon A. Czy ktoś jeszcze wybiera się w terminie od 21.04.22r ?
swietoszek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 lip 2017 17:48
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Post autor: swietoszek »

Witam. Ja mam termin od 13.05 do 03.06. Mało jest aktualnych wiadomości na temat tego sanatorium a te które są nie są zbyt pochlebne :cry: Jak będziesz już na miejscu napisz proszę coś więcej. :kwiat:
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Post autor: Maria Maria »

Witam. Byłam w Rabce 2 lata temu.Zalezy kto jakie ma priorytety co do sanatorium. Dlamnie fajnie ,czysto i ładnie.Moze to mała mieścina ale wszędzie można dojechać.
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Post autor: Optymista »

Byłem w w/w sanatorium we wrześniu ubiegłego roku . Pawilon A to nowo dobudowana część do sanatorium dziecięcego . Czysto , schludnie , miła obsługa , cześć pokoi z widokiem na góry . Baza rehabilitacyjna OK . Piękny czysty basen do ćwiczeń z pięknymi widokami za oknem - niestety bardzo , bardzo płytki . Jeżeli chodzi o wyżywienie jest znośnie - a jestem wybredny . Inne rozrywki - dwa razy w tygodniu robiliśmy małą zrzutkę na wieczorki taneczne . Zrzutka niewielka był to chyba kilkanaście złotych w ramach której było pyszne domowe ciasto ( do nabycia normalnie codziennie w stołówce) i jakieś soki do picia .
Ze względu na to iż Pawilon A jest na tym samym terenie co sanatorium dziecięce nie ma na miejscu sprzedaży alkoholu a nawet piwa ( zasady co do spożywania napojów wyskokowych takie jak wszędzie - umiar ! ) .
Z mojego punktu widzenia miejsce bardzo atrakcyjne super baza wypadowa - jestem kuracjuszem zwiedzającym i bliższą i dalszą okolicę . Korzystam z organizowanych wycieczek i planuję też własne wyjazdy na zwiedzanie okolicy czy chodzenie po górach .
Z bazy sanatoryjnej są organizowane zbiorowe wycieczki do Krakowa , Zakopanego , Wieliczki , na spływ Dunajcem i na Termy w Chochołowie .
To był mój 6 wyjazd do sanatorium i zdecydowanie udany
swietoszek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 lip 2017 17:48
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A 21.04.2022r

Post autor: swietoszek »

Dziękuję za opis, jadę już w piątek ( 13.05-03-06) i jestem nastawiona pozytywnie a Twoja relacja Optymisto jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu że wszystko będzie OK. :D
ODPOWIEDZ