Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: renatka11 »

Witam. Od 8 maja będę w Świnoujściu przez 10 dni w Ośrodku Wczasowym na ul Sienkiewicza. Chciałabym skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w jakimś ośrodku za odpłatnością w pobliżu mojego miejsca pobytu. Proszę o informację, jeśli wiecie, że takie ośrodki są, bo ja nie doszukałem się informacji na stronach sanatoriów. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: Felice »

Zadzwoń bezpośrednio do Rusałki, jest to baza zabiegowa Uzdrowiska Świnoujście.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: zbigniew165 »

Jest jeszcze przy ul. Sienkiewicza sanatorium WODNIK, ale zadzwoń do nich i dowiedz się, jakie mają zabiegi i czy goście z zewnątrz mogą korzystać odpłatnie.
W Rusałce tak jak pisze Felice teraz po pandemii pewnie będzie można wykupić wszystkie zabiegi, bo była przed pandemią taka możliwość.
W OSW Sobótka przy ul. Sienkiewicza też jest baza zabiegowa z której można korzystać tylko komercyjnie, możesz zadzwonić.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: renatka11 »

Kochani. Bardzo dziękuje, sprawdziłam zaproponowane przez Was ośrodki. Najbardziej odpowiadałaby mi Rusałka, ale po przejrzeniu cen w Rusałce i innych ośrodkach, zdecydowanie rezygnuję. Pojadę tylko na wczasy, a po powrocie skorzystam z rehabilitacji w sanatorium ZNP w Ciechocinku.
Powód: w Ciechocinku ceny na kieszeń emerytki, no i sprawdzony obiekt, z którego przed pandemią korzystałam corocznie. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: zbigniew165 »

renatka11 podjęłaś dobrą decyzję, bo ja teraz też chcę wyjechać na wypoczynek bez zabiegów do Kołobrzegu lub Świnoujścia, chociaż w obiekcie do którego chcę jechać są zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: renatka11 »

Kochani, jestem od 6 maja w Świnoujściu na wczasach i także na rehabilitacji. Korzystam prywatnie z zabiegów w sanatorium ,,Sasanka", jest to sanatorium Krusu. Więcej informacji o swoim pobycie napiszę po powrocie do domu. Przesyłam serdeczne pozdrowienia.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: GIENIA »

Czekam na Twoją relację :)
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: renatka11 »

Witam serdecznie. Wróciłam ze Świnoujścia. W tym poście napiszę tylko o rehabilitacji, natomiast o swoim pobycie wczasowym w najbliższym czasie napiszę w dziale ,,miejscowości" lub ,,noclegi w uzdrowiskach'. Ogólnie w sanatoriach w Świnoujściu zabiegi prywatnie są drogie w porównaniu do innych uzdrowisk i chyba wiemy dlaczego ;) Zabiegi rehabilitacyjne wykupiłam w sanatorium KRUS ,,Sasanka", gdyż tylko w tym sanatorium wizyta lekarska bezpłatna, a ceny zabiegów prawie wszędzie takie same i bardzo blisko ośrodka, w którym przebywałam. Z wizyty lekarskiej i rehabilitacji jestem bardzo zadowolona. Korzystałam z zabiegów na ciasnotę podbarkową: krioterapia zimnem, krioterapia z azotem, ćwiczenia indywidualne. Rehabilitacja była tylko 9 dni, trochę pomogła, ale dalej muszę się rehabilitować. Ważne, że wiem, jakie ćwiczenia mogę wykonywać sama. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czy w Świnoujściu są sanatoria, gdzie można za odpłatnością skorzystać z zabiegów, bez noclegów.

Post autor: GIENIA »

Jeśli ćwiczenia miałaś z p Magdą , to oczywiste , że masz je wyuczone :) mnie gimnastyką z tą młodziutką dziewczyną dużo pomogła - tez barki :roll:

Zdrówka życzę :serce:
ODPOWIEDZ