Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu ?

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu ?

Post autor: ewasz »

No to ja teraz zadam pytanie Adamowi:

Adam to według Ciebie, które sanatorium w Kołobrzegu jest najlepsze?

Minęły 2 lata i ...
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu ?

Post autor: ewiko »

...... i CISZA. Niestety , bardzo wiele osób , przed wyjazdem zadaje wiele pytań , oburza się gdy nie ma odpowiedzi , a nawet ironizuje. Po czym wraca z sanatorium i zapomina że to forum w ogóle istnieje. Przypomina sobie dopiero przed kolejnym wyjazdem. Cóż , życie ....
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu ?

Post autor: ewasz »

Niestety, tak to wygląda Ewiko 🥴
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu ?

Post autor: ZAGUBIONY »

jaga167 pisze: 29 cze 2020 15:58
Adam1978 pisze: 23 cze 2020 13:30 Dzień dobry,
Mam pytanie które sanatorium w Kołobrzegu jest najlepsze chodzi mi o zabiegi , obsługę podczas zabiegów , obsługa recepcji , wyżywienie , wystrój wnętrz i lokalizacja .
Najlepsze sanatorium w Kołobrzegu to Mesko! Byłam w różnych, ale to jest zdecydowanie najlepsze. Pokoje jedno i dwuosobowe. Zabiegi na miejscu łącznie z basenem. Miło, elegancko a wyżywienie i sposób podania to mistrzostwo świata! :) Marzę o tym, żeby jeszcze tam pojechać. Prywatnie drogo a NFZ wysyła mnie do Ciechocinka, którego nie lubię lub w środek jakiegoś lasu... Prawdopodobnie dlatego, że obawiają się, żebym się (w moim wieku) w tym morzu nie utopiła :lol:
Adam, życzę Ci skierowania do Mesko! Pozdrawiam.
Zwłaszcza zgrabna figlarna i zawsze uśmiechnięta szczupła i obrotna blond kelnereczka w kawiarni :lol:
ODPOWIEDZ