"Julia" -Szczawnica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Dorota1333
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 cze 2022 08:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Dorota1333 »

Grażynko opis pobytu w „Julii” suuuper👍nic dodać nic ująć …a właściwie muszę coś dodać 😊…wspólne chwile spędzone z Tobą i Helenką - bezcenne❤️❤️Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: grazynamackowiak »

Dorotka wzajemnie dziękuję , za wspólny super spędzony czas na kuracji :kwiat: :o 8-) :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Abstynent666 »

grazynamackowiak pisze: 11 cze 2022 16:42 Kuracja - Szczawnica Solar -Julia :)
Przyjazd rano ,zameldowanie w recepcji ,otrzymanie kluczy do pokoju 2 osobowego na piętrze .
Parę osób oczekiwało do pielęgniarki ,toteż poczekałam ,pomiar temperatury ,wywiad pielęgniarski .
Udanie się do pokoju ,mała łazienka ,mały pokój ,nie przeszkoda .
W pokoju ,szklanki ,łyżeczki ,czajnik ,pilot do tv 10 zł ,żelazko ,deska do prasowania na korytarzu obok pokoju .Tapczan z wygodnym materacem do spania ,ręczniki 2 na wyposażeniu .
Stolik 2 krzesła ,2 lampki ,Tv z płaskim ekranem ,komoda ,szafa mała ,ale wystarczała :)
Sprzątanie pokoi ,wymiany ręczników zadowalające :)
Miła starsza dr ,można było negocjować zabiegi ,kąpiele mineralne ,borowina zmienna części ciała ,
inhalacje ,masaż klasyczny ,magnetronik .Basenu nie było ,karta zabiegowa zniżka , płatne Hotel Solar .
Można było korzystać z sauny,basenu ,jacuzzi .Zabiegi raczej podstawowe .Miła baza zabiegowa .
Zabiegi w sanatorium Sylwia ,obok Juli .
Stołówka w Juli ,chodzili do nas sanatorium Sylwia ,Adria .Posiłki na trzy zmiany .
Przykładowy jadłospis ,śniadanie zupa mleczna codzienne ,herbata ,cytryna ,masło ,różne rodzaje chleba ,
jogurt ,szynka ,pomidor ,ser biały ,dżem .Obiad zupa szparagowa z ryżem ,ziemniaki ,pieczeń wieprzowa ,sos ,buraczki ,kompot ,kolacja chleb ,masło ,ser żółty ,makaron sos spagetti ,herbata .Jedzenie na warunki sanatoryjne dobre .Obsługa bez zastrzeżeń ,pozostawiali dla wycieczkowiczów w pudełeczkach zabierano do pokoi .Wycieczki Szewczyk Travel,Pienińskie Centrum turystyki ,było w czym wybierać , strona internetowa 8-)
Szczawnica szlaki turystyczne ,inne atrakcje .
Spotkanie forumowe umówiona godzina 15;00 wszyscy byli obecni , obok wiewióry .
Wiktor ,Ala ,Zbyszek ,Monika ,Grażyna ekipa forumowa .
Wycieczka z przewodnikiem ,póżniej ekpia udała się na piwko ,wieczorem tańce w sanatorium Budowlani inne , Dworek Jazz ,Marta .Ogniska Nauczyciel,organizator Wiktor ,szlaki turystyczne Ala .
Kuracja Szczawnica wypadła bardzo dobrze pod każdym względem ,towarzystwo super ,dziękuję ekipie z forum za miło spędzony czas .Do zobaczenia na szlaku turystycznym :kwiat:
Dziekujemy ,potwierdzam wszystko zgodnie z prawda :)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Abstynent666 »

Dorota1333 pisze: 13 cze 2022 19:22 Grażynko opis pobytu w „Julii” suuuper👍nic dodać nic ująć …a właściwie muszę coś dodać 😊…wspólne chwile spędzone z Tobą i Helenką - bezcenne❤️❤️Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘
Dorotki jakos nie kojarze :) czyzby ta blondyneczka moja ziomalka
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: wiktor64 »

Alkocholik666 wcale sie nie dziwie że nie kojarzysz hihi :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dorota1333
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 cze 2022 08:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Dorota1333 »

Abstynent666 pisze: 13 cze 2022 20:12
Dorota1333 pisze: 13 cze 2022 19:22 Grażynko opis pobytu w „Julii” suuuper👍nic dodać nic ująć …a właściwie muszę coś dodać 😊…wspólne chwile spędzone z Tobą i Helenką - bezcenne❤️❤️Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘
Dorotki jakos nie kojarze :) czyzby ta blondyneczka moja ziomalka
Tak zgadza się to ja Twoja ziomalka 😜Pozdrawiam serdecznie 😘😘
Awatar użytkownika
Dorota1333
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 cze 2022 08:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Dorota1333 »

wiktor64 pisze: 13 cze 2022 20:37 Alkocholik666 wcale sie nie dziwie że nie kojarzysz hihi :lol: :lol:
Ciekawe czy Ty kojarzysz 🤔 …Pozdrawiam😘😘
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Abstynent666 »

wiktor64 pisze: 13 cze 2022 20:37 Alkocholik666 wcale sie nie dziwie że nie kojarzysz hihi :lol: :lol:
Ja sie juz niczemu nie dziwie 😆
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: wiktor64 »

ja tak :lol: :lol: :lol: :lol:
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: "Julia" -Szczawnica

Post autor: Lorek »

Witam ponownie Forumowiczów. Po dwóch miesiącach od złożenia wniosku w NFZ otrzymałem wraz z małżonką skierowanie do Ośrodka Julia w Szczawnicy 31.03-21.04. Dziękuję Grażynce za opis pobytu w Julii w 2022 roku. Upłynęły już prawie dwa lata od tego opisu i prosiłbym Was o aktualniejszy wpis o tym czy zaszły jakieś zmiany w Julii? Jak przedstawia się sytuacja z bezpiecznym parkowaniem auta. Z opisu Grażynki zrozumiałem, że wszystkie zabiegi realizowane są poza budynkiem Julia? Czy na spotkaniu z lekarzem konieczne jest przedstawianie dokumentacji dotychczasowego leczenia schorzenia? Czy kwaterują w budynku hotelowym Solar? Po powrocie z sanatorium również podzielę się swoim doświadczeniem z tego miejsca. Dziękuję za każdy interesujący wpis. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam cudownego czasu w czasie pobytu sanatoryjnego.
ODPOWIEDZ