POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ja1977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 02 lip 2019 18:33
Oddział NFZ: Podlaski

POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Ja1977 »

Witajcie.
Czy ktoś może powiedzieć coś o obiekcie Wielkiej Pieniawy w Polanicy Zdroju?
A może ktoś się wybiera w tym terminie?

Pozdrawiam serdecznie
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4394
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Kleinehexe »

Będziesz zadowolony/na. To bardzo dobre sanatorium. Zabiegi na bardzo dobrym poziomie. Warunki lokalowe też bardzo dobre. Co do wyżywienia nie wiem jak jest teraz, bo gdzieś ktoś tu pisał, że się pogorszyło. Ja będąc w Pieniawie wykupiłam sobie wyżywienie komercyjne i nieprzejadałam. Piękna miejscowość, super termin. Zazdraszczam, tak pozytywnie. :D
Ja1977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 02 lip 2019 18:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Ja1977 »

Termin faktycznie rewelacyjny, też się cieszę 😀 a tym bardziej jak słyszę takie dobre opinie o tym obiekcie.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: John2306 »

Witaj. Byłem w Wielkiej Pieniawie na przełomie lipca i sierpnia 2021 roku w ramach skierowania poszpitalnego. Potwierdzam, że zarówno zabiegi jak i zakwaterowanie było super. Jeżeli chodzi o wyżywienie też nie było żle. Polanica bardzo mi się podobała była możliwość wybrania się na szlak jak i wyjechać na wycieczkę. Na tańce bardzo blisko. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Ja1977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 02 lip 2019 18:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Ja1977 »

Też będę jechała w ramach skierowania poszpitalnego. Tak się zastanawiam jak tam jest z zakwaterowaniem, jakie są pokoje i czy można zarezerwować wcześniej jedynkę.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4394
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Kleinehexe »

Moim zdaniem pokoje są spoko. W dwójce są 2 tapczany (wygodne), przy każdym szafeczka nocna. Oprócz tego szafa, nie za duża, ale daje radę. Stolik, 2 krzesła szafka z lodówką, szafka z wieszakiem i półka na walizkę czy buty. Na wyposażeniu telewizor, radyjko, po dwa talerzyki, filiżanki, sztućce.W łazience prysznic, umywalka, toaleta i stojąca, plastikowa półeczka. W jedynce analogicznie, wszystkiego po jednym. Czajnik raczej na korytarzu, choć za drugim razem akurat ja miałam w pokoju.
Jeśli chodzi o jedynki, to z tego co się ostatnio tu podpytywałam, to tak z marszu nie można nawetza dopłatą. Chyba, że masz mocne zaświadczenie od lekarza. Najlepiej od razu dzwoń na recepcję i zapytaj. Zresztą możesz tam dzwonić i pytać o wszystko, bo obsługa jest bardzo miła (tak było w 2018 i 2020), zwłaszcza że ceny za tv, wi- fi, wyżywienie z dopłatą czy parking mogły w tych czasach :roll: wzrosnąć.
Może John 2306 coś jeszcze uzupełni, bo ma świeższe informacje. :D
Ja1977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 02 lip 2019 18:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Ja1977 »

Dziękuję ślicznie za wszystkie informacje :) . Z pewnością będę jeszcze dzwonić i dopytywać się na recepcji.
Teraz tylko sen z powiek spędza mi jak tam dojechać z całym tym bagażem :roll: zawsze jechałam swoim autem i brałam co chciałam a pociągiem z tymi walizami... :shock:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4394
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Kleinehexe »

Nie ma za co. :D Tu nie pomogę, bo jechałam autem.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: John2306 »

Przykro mi , ale na temat uzyskania jedynki nic Ci nie podpowiem. Będąc w Polanicy mieszkałem w pokoju 2 osobowym . Wyposażenie tak jak Kleinehexe opisał . Mogę dodać , że w łazience był grzejnik elektryczny, a za czajnik płaciłem chyba 10 zł. Pokój bez balkonu z widokiem na park ,a dokładniej dwie osoby siedzące na trawie. Możliwość dojazdu sprawdz w podróżniku . Ja jechałem własnym samochodem i parkowałem na parkingu przed Urzędem Miasta, bardzo blisko od sanatorium i płaciłem 170 zł za turnus.
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: POLANICA ZDRÓJ od 2 do 23 sierpnia 2022 Wielka Pieniawa

Post autor: Yaga »

Witaj Ja 1977.Jesli chodzi o bagaż to nie którzy nadają bagaż kurierem do sanatorium
Tylko najpierw trzeba tam zadzwonić i zapytać czy istnieje taka możliwość dostarczenia bagażu. Ja też mam tak samo zrobić tylko jeszcze nic nie wydzwonił am że zwrotów. Na Forum są posty dotyczące jak inni wysyłają walizki. Najgorsze to dźwiganie przy przesiadkach. :) pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ