ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Możecie mi wytłumaczyć jak to jest z ta kolejka. Mam numer 5880 . Wniosek składałam w maju 2021 .Dzisiaj dzwonilam do nfz na kiedy mniej więcej by było skierowanie a pani z nfz na to ze rudno powiedziec bo przydzielają skierowania dla wnioskow z 2020. Ale mam numer 5880. Od wczoraj spadło ok 2000 tys numerków to ja za dwa dni mam przydział czy nie ??
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ZAGUBIONY »

Szira w tych nfz jak cała władza dziś spadek 2682 moim zdaniem chcą wydać wszystkim ze starej kolejki a od nowego roku nowe zasady nfz zapłaci tylko za zabiegi i wtedy odpadnie 60 % kuracjuszy bo nie będzie ich stać , proste ?? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę .
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

ZAGUBIONY ta prędkość jest :o :o :o tylko od dłuższego czas u nas na śląsku czekało się ponad trzy lata a teraz to numerki lecą a wydaje mi się,że ośrodki sanatoryjne nie są z gumy i się nie rozciągną aby w ekspresowym tempie przyjąć tyle kuracjuszy na naraz i to nie tylko z naszego ale też z innych województw :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2029
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Samosia
Dziś pierwsze logowanie było 14 tej to miałem numerek 820 bez przydziału .Następne logowanie 16 ta i już był przydział naj prawdopodobnie zeszło do zera.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2029
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Post autor: Samosia » czw 28 lip, 2022 20:00

ZAGUBIONY ta prędkość jest :o :o :o tylko od dłuższego czas u nas na śląsku czekało się ponad trzy lata a teraz to numerki lecą a wydaje mi się,że ośrodki sanatoryjne nie są z gumy i się nie rozciągną aby w ekspresowym tempie przyjąć tyle kuracjuszy na naraz i to nie tylko z naszego ale też z innych województw :roll:

Oni dla tego tak przydzielają bo ma być ostra zima nie będzie na opał bo ruskie gaz przykręcą to będą przydzielać po 2 osoby do jednego łóżka aby było cieplej :lol: :lol: :lol:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ZAGUBIONY »

Seti dobre masz u mnie browara :D
CelinaB
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 16 paź 2020 20:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: CelinaB »

seti36 pisze: 28 lip 2022 16:07 No i się wszystko wyjaśniło dzisiejszy przydział to Szczawno-Zdrój Azalia od 10.12 do 31.12 .Miejscówka fajna tylko termin nie bardzo :? .
Skoro SZCZAWNO-ZDRÓJ to fajna miejscówka,to mnie pocieszyleś.😁
Co prawda mam wczesniejszy termin, ale też zimowy i to w Młynarzu, ale miejscowość ta sama.
Więc też gratuluję miejscówki i życzę dobrych zabiegow.
🙂
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Ja wg ich pierwszej prognozy powinnam dostać skierowanie kwiecień 2024 r. A ja już mam nr 5800 . Czyli skierowanie dostanę 1,5 roku wcześniej. Chciałabym dzwonic po zwroty pod koniec sierpnia ale obawiam się że już będę miała skierowanie.
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

seti36 pisze: 27 lip 2022 14:56 Ja w tym miesiącu zaczynałem z16500 a na dzisiejszy dzień na 15.00 mam 2100 .Naj prawdopodobnie jutro będzie rozwiązanie z dwoma niewiadomymi :) kiedy i gdzie :D :D
A w jakim miesiącu składałeś wniosek ?
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2029
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Wniosek mój składałem we wrześniu 2020 .Czas oczekiwania był 35 mc a tu przyspieszyli o 8 mc. Może tak jak pisał Zagubiony nowy rok nowe stawki i wszystko w tym temacie
ODPOWIEDZ