Dąbki od 22.04

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

Dziękuję bardzo za wskazówki mogą się przydać :lol: Rower przewożę w całości mam Turana nie muszę nic upychać :D
A Besia to oczywiście BMW podkręcone do granic możliwości :oops: aż strach tym jechać , bo samo jedzie ;)
Muszę coś zrobić żeby zabrać rower :?: tylko co ,może popsuć Beatę
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

Pakuj wszystko do Volcka...nie masz problemu. Niestety ,chyba nie wpadniemy na siebie na trasie,jadę od 23 maja na 3 tygodnie do Łeby...mam nadzieję ciepełko..
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: MoniaWawa »

Już powinno być cieplutko :roll: życzę pięknej pogody i szerokości na drodze . Odpoczywaj i relaksuj się :lol: Ja zamierzam :kwiat:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: alien »

Tobie również i może potem jakaś wymiana foto z tras... prostych szprych życzę...Będziemy mieli super...
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Moja opinia po powrocie

Post autor: MoniaWawa »

Byłam w hotelu z NFZ, kwiecień- maj 2018 , ale jedno co bolało to że byliśmy gorzej traktowani na stołówce aniżeli goście z poza NFZ.
Cała obsługa bardzo przyjazna dla kuracjuszy. Personel kompetentny, pomocny i uśmiechnięty. Hotel posiada bardzo dobre warunki. Pokoje przestronne z łazienką , wymiana ręczników co drugi dzień . Hotel posiada windę. Na terenie hotelu parking płatny aż 20 zł za dobę ale jest to standard we wszystkich ośrodkach w Dąbkach (to samo w Dukacie i Argentycie) ale tutaj parking jest monitorowany i zadaszony. Na parkingu miejsce dla rowerów oraz wiata gdzie można trzymać swoje rowery .
Dużo Niemców ale nie wchodzą w drogę .
Panie kucharki pod okiem kucharza gotują cudownie! ( śniadania i kolacje trochę monotonne ale za to obiady bardzo dobre) , raz na pobyt 3 tyg. Kolacja grilowa ( trochę za mało ), były zabawy taneczne raz w tygodniu w środę .
Polecam Lobby Bar – barman Arek potrafi robić takie drinki o jakich nikt nie słyszał ( ma chłopak zacięcie i pomysłowość ) , polecam drinka z surowym jajkiem , a kawa to poezja . POLECAM !!!
Kuracjusze zamieszkują ogólnie 2 i 3 piętro w pokojach 3 lub 4 osobowych. Dwójki tylko dla małżeństw .
Dookoła hotelu dużo miejsca. Na terenie ośrodka SUPER plac zabaw dla dzieci ogrodzony , trampolina, miejsce na ognisko i ławy do letniego imprezowania, boisko do gry w piłkę, kort tenisowy. Hotel posiada basen (dość duży - można popływać). Basen duży jednak godziny otwarcia od 10 do 20 są stanowczo za krótkie bo trzeba pamiętać, że tu ludzie odpoczywają całą dobę. Godziny otwarcia sauny to już jest kpina na całego od 17 do 20 :-). Pełna oszczędność na saunach.
Bogata oferta SPA w rozsądnych cenach.
Do morza nie tak daleko - spacerkiem 15 min. ,dla osób z małymi dziećmi i osób starszych trochę daleko. Przy hotelu jeden mały sklepik i jeden bar gdzie można coś zjeść( oczywiście tylko w sezonie ) . Więcej sklepów dopiero w Dąbkach. Trzeba podejść ok. 0,5 godziny pieszo.
Można na prawdę odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy.
Ogólnie polecam ten ośrodek i jako wyjazd z NFZ i prywatnie.
bogdann1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 16 lip 2022 20:09
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: bogdann1967 »

dostałem skierowanie do tego ,,ośrodka,,
Czy ktoś może coś napisać o aktualnej sytuacji w tym ,,ośrodku,, ?
Pokoje 3-4 osobowe w tych czasach !!!!!!!!! niech to BYDŁO z nfz samo sobie tak mieszka !!!
Trzy lata czekania i taka wtopa
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dąbki od 22.04

Post autor: Felice »

Twoje rozgoryczenie nie powinno być chyba powodem do obrzucania inwektywami ludzi, którzy tylko wykonują swoją pracę.
ODPOWIEDZ